خانه » آموزش سئو » سوالات سئو » نوشتن تیتر جذاب در سال ۲۰۲۱ چگونه است؟

نوشتن تیتر جذاب در سال ۲۰۲۱ چگونه است؟

 

چگونه عنوان مناسب برای سئو مطالب انتخاب کنیم؟

چطور عنوان جذاب بنویسیم برای مطالب و مقالات سایت؟ این یک سوال مهم و حیاتی برای هر وب سایتی است چرا که اولین و مهم ترین قسمت در افزایش بازدید مطالب و وب سایت عنوان خوب هست، با سئو ۶ همراه باشید.

تیتر جذاب چگونه بنویسیم و چگونه از طریق نوشتن تیترهای جذاب ورودی به وب سایت خود و ترافیک وب سایت خود را افزایش دهیم؟؟! و کاربران را ترغیب کنیم که مطالب ما را بخوانند؟

اگر بخواهیم در این خصوص به صورت تخصصی و جامع صحبت کنیم شاید نیاز باشد ساعت ها برای شما توضیح دهیم و در نهایت هم ممکن است نتیجه مطلوب حاصل نشود، چرا که روز به روز سلیقه مردم در حال تغییر است و با رشد و گسترش شبکه های اجتماعی و افزایش مطالب کذب و شایعه و روش ‌های مختلف فریب مردم ممکن است مردم توجه ویژه ای به مقالات و مطالب مان داشته باشند.

مهم این است که ما باید بدانیم چگونه هم مطالب جالب و جذاب بنویسیم و هم از بزرگنمایی و بیش از حد شگفت انگیز نشان دادن مطالب خود به شدت پرهیز کنیم، چرا که این کار می‌ تواند به وب سایت ما لطمه بزند و کاربران آنگونه که ما انتظار داریم به مطالب ما توجه نشان دهند و یا پس از خواندن بخش کوتاهی از مطلب وب سایت ما را ترک کنند و آن مقاله را تا انتها نخوانند

تنها نکته ای که می شود در خصوص نوشتن تیترهای جذاب در سال ۲۰۲۱ به جرأت گفت این است که باید از نوشتن عناوین به شدت مسموم خودداری کنیم چرا که ذهن افراد در مقابل آن مقاومت جدی نشان می‌دهد و افراد را از مشاهده آن مطلب منصرف می کند

سه سوال اصلی وجود دارد در خصوص نوشتن عنوان جذاب :

  • چگونه عنوان مقاله بنویسیم؟؟
  • چگونه یک متن سئو شده بنویسیم؟؟
  • چگونه یک عنوان خوب بنویسیم؟؟

 

پکیج سئو

چک لیست سئو 2021

 

چگونه عنوان مقاله بنویسیم یا چگونه یک متن سئو شده بنویسیم یا چگونه یک عنوان خوب بنویسیم تمام این سوالات رو در اینجا پاسخ خواهید گرفت.

ببینید ابتدا باید بگوییم که مخاطب را با تکرار های بی مورد و سئو سریز شده فراری نکنید.

در اینترنت جستجویی در خصوص بازاریابی عصبی داشته باشید و با آن آشنا شوید

بازاریابی عصبی به ما کمک میکند که بتوانیم مخاطبین را به خوبی جذب کنیم..

چیزی وجود دارد به نام گارد ذهن یا مغز که آن هم این است که در چند ثانیه یا حتی کسری از ثانیه مغز انسان ها تصمیم بر توجه کردن به عنوان یا بی توجه رد شدن از روی آن میگیرد و ما باید با آزمون و خطا عناوین خوبی بسازیم که کمترین پس زدگی را به همراه داشته باشند.

البته تجزیه و تحلیل عناوین رقبا هم خالی از لطف نیست، حتی می توانید از تبلیغات بنری وب سایت ها و یا کانال های پر بازدید تلگرام و صفحات مطرح اینستاگرامی هم الگو برداری کنید که البته کار خوبی هم هست. ( تا می توانید حس کنجکاوی کاربر را بر افروزید و البته پاسخ درستی هم به آن بدهید. )

مثال :

ما به جای انتخاب عنوان زیر برای این مقاله :

نوشتن تیتر جذاب در سال ۲۰۲۱ چگونه است؟

می توانستیم از عناوین جذاب تری چون موارد زیر هم استفاده کنیم :

چگونه عنوانی بنویسیم که مخاطب را میخکوب کند؟

چگونه با عنوان جذاب مخاطب را تور کنیم؟

چگونه عناوین مخاطبین را شیفته میکنند؟

و….

اما استفاده از اینگونه عناوین با این سطح از جذابیت ممکن است توقع زیادی در کاربر ایجاد کند و محتوای درون مقاله شما نتواند حس کنجکاوی کاربر را کامل پاسخ دهد.

نکته میلیون دلاری : تیتر یا عنوان مطالب شما نوک پیکان کسب و کار شما هستند بنابراین انتخاب یک عنوان جذاب می تواند حتی از بهبود سرعت لود وب سایت شما هم مهم تر باشد چرا که کاربران برای یک عنوان جذاب حاضرند چند ثانیه هم بیشتر صبر کند


تعداد بازدید :

نوشته شده توسط : سعید اسحاق زاده

مدیر وب سایت عصر اطلاعات به نشانی کوتاه شده : i32.ir

دسته :

سوالات سئو*محتوا*مشکلات سئو

برچسب ها :

* * * *

تاریخ : 31 فروردین 1400 ساعت : 2:04 ق.ظ

آموزشگاه سئو سایت سئو 6 :

معرفی آموزشگاه سئو سایت سئو 6 :

در بهمن ماه سال 1391 به صورت رسمی وارد عرصه وبسایت های ایرانی شدیم پس از یک سال و نیم تحقیق در حوزه سئو سال 93 .با ورود به حوزه سئو با کاهش رتبه الکسا شروع به کار دیجیتال مارکتینگ کردیم
.تا کنون بالغ بر 30 پروژه شرکتی سئو انجام داده و در حال خدمت دهی مستمر و پشتیبانی از مشتریان هستیم

آموزشگاه سئو سایت سئو 6 برای حمایت از کسب و کار های نوپا خدمات مشاوره سئو خود را در تلگرام انجام می دهد. پس از ارسال پیام در تلگرام، ما حداکثر پس از 72 ساعت پاسخ گوی شما دوستان هستیم با کلیک بر روی نماد تلگرام زیر در تلگرام به ما پیام دهید :

محصولات ویژه ما

پکیج آموزش سئو رایکان فارسی
چک لیست سئو 2021

هر مقاله از سئو 6 یک نکته میلیون دلاری دارد

امیدواریم متوجه نکات میلیون دلاری سئو 6 بشوید

مهندس اسحاق زاده :
کلیه مطلب سایت سئو 6 متعلق به مرکز نرم افزاری عصر اطلاعات است لذا از کپی آنها بدون لینک به مطلب اصلی خودداری نمایید