چرا محتوا پادشاه است و چرا باید محتوا بیشتری داشته باشیم؟

چرا محتوا پادشاه است؟ : اهمیت تولید محتوا و محتوا های زیاد چیست و چرا همه سئو کاران می گویند که سعی کنید محتوای بیشتری تولید کنید؟ خصوصا زمانیکه سایت شما از رقبا خیلی عقب تر است این جمله را از سئو کارتان زیاد می شنوید. با ما در سئو 6 با این مقاله متفاوت همراه باشید

چرا محتوا پادشاه است – چرا باید محتوا زیادتری داشته باشیم؟ 📣

چرا محتوا پادشاه است

اگر از سئو 6 برای رونق سایتتان مشورت میگیرید حتما ما بارها به شما می گوییم که مطلب های سایتتون رو افزایش بدید زیرا محتوا پادشاه است
به عنوان مثال اگر شما یک سایت زعفران دارید و در زمینه فروش یا صادرات آن فعالیت دارید، کاشت گلخانه ای زعفران می تواند مطلب خوب و ضروری محسوب شود و بازدید کننده زیادی برای سایت شما به ارمغان بیارد.

📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣

تذکر : پس از خواندن کامل این مطلب متوجه می شوید چرا محتوا پادشاه است؟ و دیگر اشتباه اکثر وبمستران را مرتکب نشوید و مطالب مختلفی در سایتتان و در بخش وبلاگی اون قرار بدید.

تذکر 2 : چرا محتوا پادشاه است؟ زیرا محتوای بیشتر اعتماد بیشتر به همراه خواهد آورد، این اصل را فراموش نکنید.

تذکر 3 : البته هر محتوایی پادشاه نیست و در دو مقاله قبلی که لینکشان در زیر آمده گفتیم چه خصوصیاتی برای مقالات لازمه :

سئو 6 بخش اول مقاله 9 تکنیک سئودر مطلب غنی سازی محتوا چیست در خصوص غنی سازی محتوا بیشتر صحبت کردیم قبل از ادامه این مطلب آن مقاله را نیز بررسی کنید.

سئو 6 بخش اول مقاله 9 تکنیک سئودر مقاله ویژگی تولید محتوای خوب مطلب تمام ویژگی های ضروری مقالات سایت را ذکر کرده ایم

شما هرگز از فروشنده ای که فقط بگوید این محصول من هست و قیمتش اینه خرید نخواهید کرد و دوست دارید او شما را در خصوص محصولش و علت خرید آن کاملا توجیه کند.

📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣

بازدید کننده زیاد چه سودی برای سایت من دارد؟

چرا محتوا پادشاه است؟

زیرا هر چه بیشتر در معرض دید کاربران باشید بهتر است.

در ویدئو زیر بهتر برایتان توضیح می دهیم

بازدید کننده ارگانیک گوگل، (Click-through rate) یا CTR یا نرخ کلیک سایت رو افزایش می دهد و  یکی از موثرترین روش های بهبود رتبه سایر کلمات کلیدی هر وب سایتی افزایش نرخ کلیک سایت است.

چگونه نرخ کلیک سایت را افزایش دهیم؟ 👉👉👉بخوانید👉👉👉

نرخ کلیک سایت که بالا باشد چه مزیتی برای ما دارد؟

نرخ کلیک سایت اگر به وسیله مطالب با کیفیت افزایش پیدا کند، سایت شما همیشه بالا خواهد ماند و سایت که بالا باشد نتیجه این می شود که سایت شما در کلمات اصلی هم میتواند به تدریج رتبه بهتری کسب کند.


مطالب متفرقه چه ارتباطی به بهبود رتبه صفحات اصلی سایت دارد؟

فرض می کنیم که مطالب اصلی شما، بعد از درج مطالب متفرقه و پیرامون محتوای اصلی رتبه بهتری نگیرند.

در اینجا هست که نیچ مارکتینگ به ما می گوید از این مطالب متفرقه لینک دهی کنید به مطالب اصلی تر خودتون که فروش اصلی شما از آنهاست و با این کار می توانید در بهبود سریع رتبه مقالات اصلی خود اقدام بسزایی انجام دهید.
در واقع کلماتی که مطمئنا سایت شما با آن ها میاد صفحه اصلی و کلیک میخورد رو زیاد داخل سایتتان خواهید داشت و این صفحات خود به خود برای گوگل ارزشمند می شوند و نرخ کلیک سایت شما را افزایش می دهند.

چون به هر حال گوگل، محتوای مفید زیادی لازم دارد تا بتواند کاربران خود را پوشش دهد و این کار را هم شما باید انجام دهید.

اگر چند نفر مقالات متفرقه شما را در گوگل کلیک کنند و وارد سایت شما شوند خود به خود مقالات و سایت شما اعتبار کسب می کند و این اعتبار هم می تواند بر اعتبار کلی وب سایتتان و مطالب دیگر هم تاثیر گذار باشد.

اعتبار مطالب که افزایش پیدا کند، ارزش لینک های مقالات اصلی هم بلاخره بالاتر می رود، و ارزش لینک هایی که داخل مقالات بلاگی خود گذاشته اید به دنبالش بالا می رود، چون داخل محتوای مقالات آموزشی یا پاسخگویی به سوالات سایت خود، لینک مقالات اصلی رو گذاشتید، و آنها هم ورودی ارگانیک دارند و این کار به شما کمک میکند که بتوانید اعتبار مقالات و صفحات اصلی سایتتان را که فروش اصلی شما رو به عهده دارند، از این طریق افزایش دهید.

تذکر مهم : دقت کنید که تا می توانید لینک داخل مقالات جانبی سایت خود را قابل کلیک و واضح تر کنید تا کلیک بیشتری روی آنها انجام شود و تاثیرگذاری بیشتری هم برای صفحات فرود شما داشته باشد.

نکته میلیون دلاری : در واقع محتوا همانند یک دانه گندم است در مزرعه های بسیار بسیار بزرگ به وسعت یک کره زمین در این مزرعه تنها چند دانه گندم شانس زنده ماندن دارند و آن دانه ها در واقع صفحات از دیگر وبسایت شما هستند که بیشترین مراجعه را دارند حال این به عهده شماست که در چنین وسعتی از از زمین یک دانه گندم بکارید یا ده هزار دانه گندم هر چقدر تعداد دانه های گندم شما بیشتر باشد احتمال زنده ماندن شما در بازار رقابت بیشتر است

 

جهت مشاوره با ما در ایتا و تلگرام در تماس باشید : 09156581492

تازه ترین پست ها :