خانه » آموزش سئو » دانستنی های روز سئو » چرا محتوا پادشاه است – واقعا چرا؟؟؟

چرا محتوا پادشاه است و چرا باید محتوا بیشتری داشته باشیم؟

چرا محتوا پادشاه است و چرا باید محتوا بیشتری داشته باشیم؟

چرا محتوا پادشاه است؟ : اهمیت تولید محتوا و محتوا های زیاد چیست و چرا همه سئو کاران می گویند که سعی کنید محتوای بیشتری تولید کنید؟ خصوصا زمانیکه سایت شما از رقبا خیلی عقب تر است این جمله را از سئو کارتان زیاد می شنوید. با ما در سئو ۶ با این مقاله متفاوت همراه باشید

چرا محتوا پادشاه است – چرا باید محتوا زیادتری داشته باشیم؟ 📣

اگر از سئو ۶ برای رونق سایتتان مشورت میگیرید حتما ما بارها به شما می گوییم که مطلب های سایتتون رو افزایش بدید زیرا محتوا پادشاه است
به عنوان مثال اگر شما یک سایت زعفران دارید و در زمینه فروش یا صادرات آن فعالیت دارید، کاشت گلخانه ای زعفران می تواند مطلب خوب و ضروری محسوب شود و بازدید کننده زیادی برای سایت شما به ارمغان بیارد.

 

پکیج سئو

چک لیست سئو 2021

 

📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣

تذکر : پس از خواندن کامل این مطلب متوجه می شوید چرا محتوا پادشاه است؟ و دیگر اشتباه اکثر وبمستران را مرتکب نشوید و مطالب مختلفی در سایتتان و در بخش وبلاگی اون قرار بدید.

تذکر ۲ : چرا محتوا پادشاه است؟ زیرا محتوای بیشتر اعتماد بیشتر به همراه خواهد آورد، این اصل را فراموش نکنید.

تذکر ۳ : البته هر محتوایی پادشاه نیست و در دو مقاله قبلی که لینکشان در زیر آمده گفتیم چه خصوصیاتی برای مقالات لازمه :

سئو 6 بخش اول مقاله 9 تکنیک سئودر مطلب غنی سازی محتوا چیست در خصوص غنی سازی محتوا بیشتر صحبت کردیم قبل از ادامه این مطلب آن مقاله را نیز بررسی کنید.

سئو 6 بخش اول مقاله 9 تکنیک سئودر مقاله ویژگی تولید محتوای خوب مطلب تمام ویژگی های ضروری مقالات سایت را ذکر کرده ایم

شما هرگز از فروشنده ای که فقط بگوید این محصول من هست و قیمتش اینه خرید نخواهید کرد و دوست دارید او شما را در خصوص محصولش و علت خرید آن کاملا توجیه کند.

📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣

بازدید کننده زیاد چه سودی برای سایت من دارد؟

چرا محتوا پادشاه است؟

زیرا هر چه بیشتر در معرض دید کاربران باشید بهتر است.

در ویدئو زیر بهتر برایتان توضیح می دهیم

بازدید کننده ارگانیک گوگل، (Click-through rate) یا CTR یا نرخ کلیک سایت رو افزایش می دهد و  یکی از موثرترین روش های بهبود رتبه سایر کلمات کلیدی هر وب سایتی افزایش نرخ کلیک سایت است.

چگونه نرخ کلیک سایت را افزایش دهیم؟ 👉👉👉بخوانید👉👉👉

نرخ کلیک سایت که بالا باشد چه مزیتی برای ما دارد؟

نرخ کلیک سایت اگر به وسیله مطالب با کیفیت افزایش پیدا کند، سایت شما همیشه بالا خواهد ماند و سایت که بالا باشد نتیجه این می شود که سایت شما در کلمات اصلی هم میتواند به تدریج رتبه بهتری کسب کند.

مطالب متفرقه چه ارتباطی به بهبود رتبه صفحات اصلی سایت دارد؟

فرض می کنیم که مطالب اصلی شما، بعد از درج مطالب متفرقه و پیرامون محتوای اصلی رتبه بهتری نگیرند.

در اینجا هست که نیچ مارکتینگ به ما می گوید از این مطالب متفرقه لینک دهی کنید به مطالب اصلی تر خودتون که فروش اصلی شما از آنهاست و با این کار می توانید در بهبود سریع رتبه مقالات اصلی خود اقدام بسزایی انجام دهید.
در واقع کلماتی که مطمئنا سایت شما با آن ها میاد صفحه اصلی و کلیک میخورد رو زیاد داخل سایتتان خواهید داشت و این صفحات خود به خود برای گوگل ارزشمند می شوند و نرخ کلیک سایت شما را افزایش می دهند.

چون به هر حال گوگل، محتوای مفید زیادی لازم دارد تا بتواند کاربران خود را پوشش دهد و این کار را هم شما باید انجام دهید.

اگر چند نفر مقالات متفرقه شما را در گوگل کلیک کنند و وارد سایت شما شوند خود به خود مقالات و سایت شما اعتبار کسب می کند و این اعتبار هم می تواند بر اعتبار کلی وب سایتتان و مطالب دیگر هم تاثیر گذار باشد.

اعتبار مطالب که افزایش پیدا کند، ارزش لینک های مقالات اصلی هم بلاخره بالاتر می رود، و ارزش لینک هایی که داخل مقالات بلاگی خود گذاشته اید به دنبالش بالا می رود، چون داخل محتوای مقالات آموزشی یا پاسخگویی به سوالات سایت خود، لینک مقالات اصلی رو گذاشتید، و آنها هم ورودی ارگانیک دارند و این کار به شما کمک میکند که بتوانید اعتبار مقالات و صفحات اصلی سایتتان را که فروش اصلی شما رو به عهده دارند، از این طریق افزایش دهید.

تذکر مهم : دقت کنید که تا می توانید لینک داخل مقالات جانبی سایت خود را قابل کلیک و واضح تر کنید تا کلیک بیشتری روی آنها انجام شود و تاثیرگذاری بیشتری هم برای صفحات فرود شما داشته باشد.


تعداد بازدید :

نوشته شده توسط : سعید اسحاق زاده

مدیر وب سایت عصر اطلاعات به نشانی کوتاه شده : i32.ir

آموزشگاه سئو سایت سئو 6 :

معرفی آموزشگاه سئو سایت سئو 6 :

در بهمن ماه سال 1391 به صورت رسمی وارد عرصه وبسایت های ایرانی شدیم پس از یک سال و نیم تحقیق در حوزه سئو سال 93 .با ورود به حوزه سئو با کاهش رتبه الکسا شروع به کار دیجیتال مارکتینگ کردیم
.تا کنون بالغ بر 30 پروژه شرکتی سئو انجام داده و در حال خدمت دهی مستمر و پشتیبانی از مشتریان هستیم

آموزشگاه سئو سایت سئو 6 برای حمایت از کسب و کار های نوپا خدمات مشاوره سئو خود را در تلگرام انجام می دهد. پس از ارسال پیام در تلگرام، ما حداکثر پس از 72 ساعت پاسخ گوی شما دوستان هستیم با کلیک بر روی نماد تلگرام زیر در تلگرام به ما پیام دهید :

محصولات ویژه ما

پکیج آموزش سئو رایکان فارسی
چک لیست سئو 2021

هر مقاله از سئو 6 یک نکته میلیون دلاری دارد

امیدواریم متوجه نکات میلیون دلاری سئو 6 بشوید

مهندس اسحاق زاده :
کلیه مطلب سایت سئو 6 متعلق به مرکز نرم افزاری عصر اطلاعات است لذا از کپی آنها بدون لینک به مطلب اصلی خودداری نمایید