سئو 6
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

برای مشاهده لیست علاقه مندی ها وارد شوید!

مشاهده محصولات فروشگاه

بک لینک تلگرام چیست و چرا اهمیت دارد؟

دسته بندی :بکلینک 5 آوریل 2022 16863

درج لینک در تلگرام

بک لینک تلگرام چه اهمیتی داره و چرا اینقدر مهمه؟

بکلینک تلگرام یکی از فرصت های واقعا ارزشمند برای هر سایتی است و می توانید از آن برای رشد سایت خود استفاده کنید، در این ویدئو از سئو 6 به چگونگی آن می پردازیم.

اهمیت بک لینک تلگرامی چیست؟

خب اکنون متوجه شدید که چرا بک لینک داشتن از تلگرام اهمیت ویژه ای دارد؟ چون آتوریتی یا اعتبار تلگرام خیلی بالاست..

اهمیت بک لینک تلگرام

بک لینک تلگرام بخاطر اینکه آتوریتی بالایی 90 داره می تونه در رشد سایت شما بسیار زیاد موثر باشه و خیلی سریع سایت شما رو به نتایج صفحه اول گوگل برساند..
در اینجا البته منظور ما این است که شما مطلبی را انتشار دهید و لینک آن مطلب را به همراه توضیحات مختصری که البته بهتر است متفاوت از مطلب اصلی باشد در کانال تلگرام خود منتشر کنید.
اگر چه می توانید به شیوه های مختلف با کلمه کلیدی اصلی هم بکلینک بگیرید طبق تصویر زیر.. اما ما توصیه نمی کنیم که دقیقا با همان کلمه کلیدی اصلی بک لینک بگیرید.

چگونه بک لینک تلگرامی بگیریم؟

چگونه بک لینک تلگرام بگیریم؟
برای لینک کردن یک متن در دسکتاپ به شکل زیر عمل کنید (راست کلیک کنید و مراحل را دنبال کنید)
بک لینک تلگرام چگونه از تلگرام بکلینک بگیرم؟
برای لینک کردن متن در تلگرام اندروید هم به شکل زیر عمل کنید
بک لینک گرفتن از تلگرام در اندروید

ویدئو مهم در خصوص تلگرام

یه صحبت جالب از استاد رائفی پور در خصوص تلگرام و اینکه چگونه ما را به آن دلخوش و سرگرم کرده اند در این ایام و اینکه چرا اصل کار و مهمترین شبکه اجتماعی تویتر است را در اینجا ببینید، البته این موضوع ربطی به بحث ما ندارد فقط جهت اطلاع عمومی آن را در سئو 6 قرار میدهیم تا بهتر بتوانید اهمیت فعالیت در شبکه های اجتماعی را درک کنید.
البته ضمن احترام به نظر ایشان باید بگوییم که داشتن یک کانال تلگرام بروز که تعداد قابل توجهی از فالور های هدف شما را داشته باشد می تواند بسیار زیاد در فروش و بازاریابی شما موثر باشد و از این جهت اهمیت ویژه ای دارد.
فقط یک مشکلی که تلگرام دارد در ارسال پست و محتوای تولیدی خوردکار از وردپرس این است که برای این کار باید هاست خارج از کشور داشته باشید که این هم خودش مشکل محسوب می شود.
نکته میلیون دلاری : بک لینک های تلگرام بک لینک رایگان فالو با آتوریتی ۹۰ هستند و داشتن بک لینک از تلگرام تنها کفایت نمی کند بلکه می بایست کانال شما در گوگل ایندکس شود و برای این کار هم می توانید در وب سایت و وبلاگ های خود به کانال تلگرام خود لینک دهید.
مهندس سعید اسحاق زاده

بنده مهندس فناوری اطلاعات هستم. مدیریت تیم سئو 6 تقریبا میشه گفت از سال 79 که با کامپیوتر و ویندوز آشنا شدم، بالای 40% عمرم رو در این راه صرف کردم. زندگی پر فراز و نشیبی داشتم، اما عقیده ام اینه که هر فرازی یه نشیبی داره و خلاصه صبوری آخرش یه پاسخ خوبی میده به آدم. و عاقبت این صبر هم شد آشنایی با سئو که اولین شرطش صبره. خوشحال میشم برای حمایت از ما و توسعه کار ما این مطالب رو برای دیگران بفرستید

لینک کوتاه:
0