خانه » آموزش سئو » بکلینک » کلمات کلیدی LSI چیستند چرا پول ساز هستند؟

‏کلمات کلیدی LSI چیستند مخفف چیست استراتژی کلمات کلیدی را با این مقاله بهتر کنید

‏کلمات کلیدی LSI چیستند مخفف چیست

کلمات کلیدی LSI مهمترین استراتژی کلمات کلیدی هستند که با پیاده سازی درست آن در مقالات معجزه افزایش ترافیک را خواهید دید، با ما در این مقاله مهم از سئو ۶ همراه شوید.

LSI مخفف چیست؟

کلمات هم معنی در سئو

Latent Semantic Indexing یا فهرست معانی نهفته که به آن اختصارا LSI نیز گفته می شود وقتی در کنار کیورد قرار میگیرد اهمیت موضوع را روشن تر می کند و به ما نشان می دهد که گوگل تا چه اندازه به خواسته های کاربرانش اهمیت می دهد و داستان عنب و انگور و اوزم و استافیل را به یادمان می آورد. (در این داستان خواندنی مولانا اشاره می کند به خواسته های یکسان ۴ نفر به زبان های مختلف)

 

 

 

lsi کیبورد ها چیستند

lsi کیبورد ها چیستند و چرا باید از آنها استفاده کنیم lsi کیبوردها کلمات کلیدی مهمی هستند که کاربران به دنبال آنها هستند و می‌ توانند دردی از کاربران دوا کنند و مشکلات کاربران را شامل می‌ شوند.

اکثر کاربران در اینترنت با ال اس آی کیبورد ها جستجو می کنند و به دنبال خواسته های خود می گردند.

پس بنابراین بهتر است ما هم با شناسایی کیبورد هایی که کاربران آنها را جستجو می کنند، به دنبال رفع نیاز کاربران خود باشیم و بتوانیم سوالات آنها را در حوزه کاری خود پوشش دهیم و حداکثر ورودی را از گوگل به خود اختصاص دهیم.

lsi کیبوردها یا کلمات کلیدی LSI شامل کلمات کلیدی معمولاً طولانی ‌تر و سوالی می شوند و همچنین شامل کلمات کلیدی مرتبط و مرسوم می شوند که کلمات کلیدی که عمومی تر هست و کاربران آنها را در گوگل بیشتر جستجو می کنند.

ال اس آی کیبورد ها شامل هر گونه از کلمات کلیدی مرتبط و هم معنا و هم جهت با موضوع مطلب ما می شوند و جالب است بدانید که این لغات و این کلمات کلیدی می ‌توانند برای گوگل معنا و مفهوم کلمه کلیدی اصلی را داشته باشند. (اگر از آنها به درستی استفاده کنید، هم می توانید در کلمات کلیدی اصلی رتبه بیاورید هم میتوانید در کلمات کلیدی مرتبط و عمومی‌ تر رتبه بیاورید) که این به شما کمک بسیار زیادی می کند چرا که شما علاوه بر یک کلمه کلیدی و ورودی گرفتن از آن، کلمات کلیدی بیشتری دارید و می توانید از آن ها هم ورودی قابل‌ توجهی بگیرید.

 

پکیج سئو

چک لیست سئو 2021

 

با کلمات کلیدی LSI ورودی به وب سایت خود را افزایش دهید به عنوان مثال اگر کار شما در حوزه فروش کیف چرمی می باشد می توانید با قرار دادن چگونه کیف چرمی خود را سالم نگه داریم، در داخل مطلب خود علاوه بر ورودی گرفتن در کلمه‌ ی کلیدی کیف چرمی البته با توجه به اینکه سهوی داخلی خوبی روی آن پیاده سازی کرده باشید میتوانید در سوالی که مطرح شده مرتبه بیاورید و علاوه بر پاسخ دادن به سوال کاربر به احتمال زیاد مشتری های بیشتری هم کسب کنید.

برخی از وب سایت های موجود می‌توانند تعدادی از کلمات کلیدی ‏LSI را به شما ارائه دهند و این کلمات معمولاً همپوشانی خوبی با کلمه‌ ی کلیدی اصلی شما دارند و شما می توانید از آنها در داخل مقالات خود استفاده کنید و ورودی بیشتری را از گوگل به خود اختصاص دهید.

برخی از این وب سایت ها را برای گرفتن کلمات LSI در زیر قرار می دهیم شما می توانید با ورود به آنها و جستجوی کلمات کلیدی خود کلمات کلیدی مرتبط با کلمه کلیدی اصلی زیرا پیدا کنید.

دو سایت خوب و تست شده برای گرفتن کلمات کلیدی هم معنی :

https://www.keysearch.co/tools/lsi-keywords-generator

https://lsigraph.com

چطور با سوالات مشتریان در خصوص یک کلمه آشنا شویم؟

اگر می خواهید بدانید که چگونه سوالات مشتریان در خصوص آن مقاله محصول یا خدمت را متوجه شویم کافی است در گوگل کلمه کلیدی یا کلمات کلیدی مرتبط با محصول خود را به همراه (چرا چگونه چطور آیا) و کلاً جملات سوالی جستجو کنید همچنین می توانید به وب سایت رقبای خود را بررسی کنید و عناوین آنها را تحلیل کنید پس از این کار و جمع آوری لیست کاملی از سوالات کاربران می توانید شروع به ایجاد مقاله و یا محتوای خود برای وب سایت تان کنید پس از چند روز و گذشت است


تعداد بازدید :

نوشته شده توسط : سعید اسحاق زاده

مدیر وب سایت عصر اطلاعات به نشانی کوتاه شده : i32.ir

آموزشگاه سئو سایت سئو 6 :

معرفی آموزشگاه سئو سایت سئو 6 :

در بهمن ماه سال 1391 به صورت رسمی وارد عرصه وبسایت های ایرانی شدیم پس از یک سال و نیم تحقیق در حوزه سئو سال 93 .با ورود به حوزه سئو با کاهش رتبه الکسا شروع به کار دیجیتال مارکتینگ کردیم
.تا کنون بالغ بر 30 پروژه شرکتی سئو انجام داده و در حال خدمت دهی مستمر و پشتیبانی از مشتریان هستیم

آموزشگاه سئو سایت سئو 6 برای حمایت از کسب و کار های نوپا خدمات مشاوره سئو خود را در تلگرام انجام می دهد. پس از ارسال پیام در تلگرام، ما حداکثر پس از 72 ساعت پاسخ گوی شما دوستان هستیم با کلیک بر روی نماد تلگرام زیر در تلگرام به ما پیام دهید :

محصولات ویژه ما

پکیج آموزش سئو رایکان فارسی
چک لیست سئو 2021

هر مقاله از سئو 6 یک نکته میلیون دلاری دارد

امیدواریم متوجه نکات میلیون دلاری سئو 6 بشوید

مهندس اسحاق زاده :
کلیه مطلب سایت سئو 6 متعلق به مرکز نرم افزاری عصر اطلاعات است لذا از کپی آنها بدون لینک به مطلب اصلی خودداری نمایید