سئو 6
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

برای مشاهده لیست علاقه مندی ها وارد شوید!

مشاهده محصولات فروشگاه

کلمات کلیدی LSI چیست چرا پول ساز هستند؟

‏کلمات کلیدی LSI چیستند مخفف چیست استراتژی کلمات کلیدی را با این مقاله بهتر کنید

کلمات کلیدی LSI مهمترین استراتژی کلمات کلیدی هستند که با پیاده سازی درست آن در مقالات معجزه افزایش ترافیک را خواهید دید، با ما در این مقاله مهم از سئو 6 همراه شوید.

LSI مخفف چیست؟

Latent Semantic Indexing یا فهرست معانی نهفته که به آن اختصارا LSI نیز گفته می شود وقتی در کنار کیورد قرار میگیرد اهمیت موضوع را روشن تر می کند و به ما نشان می دهد که گوگل تا چه اندازه به خواسته های کاربرانش اهمیت می دهد و داستان عنب و انگور و اوزم و استافیل را به یادمان می آورد. (در این داستان خواندنی مولانا اشاره می کند به خواسته های یکسان 4 نفر به زبان های مختلف)

lsi کیبورد ها چیستند

کلمات کلیدی LSI چیست

lsi کیبورد ها چیستند و چرا باید از آنها استفاده کنیم lsi کیبوردها کلمات کلیدی مهمی هستند که کاربران به دنبال آنها هستند و می‌ توانند دردی از کاربران دوا کنند و مشکلات کاربران را شامل می‌ شوند.

اکثر کاربران در اینترنت با ال اس آی کیبورد ها جستجو می کنند و به دنبال خواسته های خود می گردند.

پس بنابراین بهتر است ما هم با شناسایی کیبورد هایی که کاربران آنها را جستجو می کنند، به دنبال رفع نیاز کاربران خود باشیم و بتوانیم سوالات آنها را در حوزه کاری خود پوشش دهیم و حداکثر ورودی را از گوگل به خود اختصاص دهیم.

lsi کیبوردها یا کلمات کلیدی LSI شامل کلمات کلیدی معمولاً طولانی ‌تر و سوالی می شوند و همچنین شامل کلمات کلیدی مرتبط و مرسوم می شوند که کلمات کلیدی که عمومی تر هست و کاربران آنها را در گوگل بیشتر جستجو می کنند.

بهتر است بخوانید :  یافتن بهترین کلمات کلیدی پولساز چگونه است؟

ال اس آی کیبورد ها شامل هر گونه از کلمات کلیدی مرتبط و هم معنا و هم جهت با موضوع مطلب ما می شوند و جالب است بدانید که این لغات و این کلمات کلیدی می ‌توانند برای گوگل معنا و مفهوم کلمه کلیدی اصلی را داشته باشند. (اگر از آنها به درستی استفاده کنید، هم می توانید در کلمات کلیدی اصلی رتبه بیاورید هم میتوانید در کلمات کلیدی مرتبط و عمومی‌ تر رتبه بیاورید) که این به شما کمک بسیار زیادی می کند چرا که شما علاوه بر یک کلمه کلیدی و ورودی گرفتن از آن، کلمات کلیدی بیشتری دارید و می توانید از آن ها هم ورودی قابل‌ توجهی بگیرید.

با کلمات کلیدی LSI ورودی به وب سایت خود را افزایش دهید به عنوان مثال اگر کار شما در حوزه فروش کیف چرمی می باشد می توانید با قرار دادن چگونه کیف چرمی خود را سالم نگه داریم، در داخل مطلب خود علاوه بر ورودی گرفتن در کلمه‌ ی کلیدی کیف چرمی البته با توجه به اینکه سهوی داخلی خوبی روی آن پیاده سازی کرده باشید میتوانید در سوالی که مطرح شده مرتبه بیاورید و علاوه بر پاسخ دادن به سوال کاربر به احتمال زیاد مشتری های بیشتری هم کسب کنید.

برخی از وب سایت های موجود می‌توانند تعدادی از کلمات کلیدی ‏LSI را به شما ارائه دهند و این کلمات معمولاً همپوشانی خوبی با کلمه‌ ی کلیدی اصلی شما دارند و شما می توانید از آنها در داخل مقالات خود استفاده کنید و ورودی بیشتری را از گوگل به خود اختصاص دهید.

بهتر است بخوانید :  لینک نوفالو چیست بررسی کامل لینک ها !؟؟

برخی از این وب سایت ها را برای گرفتن کلمات LSI در زیر قرار می دهیم شما می توانید با ورود به آنها و جستجوی کلمات کلیدی خود کلمات کلیدی مرتبط با کلمه کلیدی اصلی زیرا پیدا کنید.

دو سایت خوب و تست شده برای گرفتن کلمات کلیدی هم معنی :

https://www.keysearch.co/tools/lsi-keywords-generator

https://lsigraph.com

چطور با سوالات مشتریان در خصوص یک کلمه آشنا شویم؟

چطور با سوالات مشتریان در خصوص یک کلمه آشنا شویم؟

اگر می خواهید بدانید که چگونه سوالات مشتریان در خصوص آن مقاله محصول یا خدمت را متوجه شویم کافی است در گوگل کلمه کلیدی یا کلمات کلیدی مرتبط با محصول خود را به همراه (چرا چگونه چطور آیا) و کلاً جملات سوالی جستجو کنید همچنین می توانید به وب سایت رقبای خود را بررسی کنید و عناوین آنها را تحلیل کنید پس از این کار و جمع آوری لیست کاملی از سوالات کاربران می توانید شروع به ایجاد مقاله و یا محتوای خود برای وب سایت تان کنید پس از چند روز و گذشت است

نکته میلیون دلاری : کلمات کلیدی LSI در واقع کلماتی هستند که به صورت غیر مستقیم و پنهان با مقالات شما مرتبط هستند و استفاده از آن ها در داخل مقالات شما می تواند طیف گسترده‌تری از مخاطبان را به سمت سایت شما هدایت کند.
شما باید برای پیدا کردن کلمات کلیدی مرتبط در گوگل جستجو های زیادی انجام دهید و کلمات مرتبط با مقالات خود را در داخل مقالات تان استفاده کنید

سئو 6

راه آسان‌تری برای ارتباط با ما : همین الان در تلگرام به ما پیام بدهید... 👍👍 👈👈👈👈 پیام به ما در تلگرام

مطالب زیر را حتما بخوانید:

قوانین ارسال دیدگاه در سایت

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

    لینک کوتاه:
    0