lsi چیست چطور میتونه بازدید سایت رو ۱۰۰۰ برابر کنه؟

‏کلمات کلیدی LSI چیست و چطور سکوی پرتاب سایت می شوند؟

 

lsi چیست : در کوتاه ترین جمله عبارت های هم معنی کیورد مرکزی را Lsi می گویند.

 

کلمات کلیدی LSI مهمترین استراتژی کلمات کلیدی هستند که با پیاده سازی درست آن در مقالات معجزه افزایش ترافیک را خواهید دید، با ما در این مقاله مهم از سئو ۶ همراه شوید.

 

 

LSI چیست؟

Latent Semantic Indexing یا فهرست معانی نهفته که به آن اختصارا LSI نیز گفته می شود وقتی در کنار کیورد اصلی شما قرار میگیرد اهمیت موضوع را روشن تر می کند و به ما نشان می دهد که گوگل تا چه اندازه به خواسته های کاربرانش اهمیت می دهد و داستان عنب و انگور و اوزم و استافیل را به یادمان می آورد. (در این داستان خواندنی مولانا اشاره می کند به خواسته های یکسان ۴ نفر به زبان های مختلف)

کیورد lsi چیست

کلمات کلیدی LSI چیست
lsi کیبورد ها چیستند و چرا باید از آنها استفاده کنیم lsi کیبوردها کلمات کلیدی مهمی هستند که کاربران به دنبال آنها هستند و می‌ توانند دردی از کاربران دوا کنند و مشکلات کاربران را شامل می‌ شوند.

اکثر کاربران در اینترنت با ال اس آی کیبورد ها جستجو می کنند و به دنبال خواسته های خود می گردند، بی آنکه بدانند

به عنوان مثال ممکن است شما در خصوص خرید اینترنتی کفش و با همین عبارت کلیدی تولید محتوا و محصول کرده باشید، اما به مرور متوجه می شوید که عبارات کلیدی همچون خرید اینترنتی پاپوش مردانه – خرید کفش چرم مردانه اینترنتی – کفش مردانه از کجا بخرم؟ – چگونه اینترنتی کفش بخرم؟ و امثال این عبارت هم توسط کاربران جستجو شده است و سایت شما در آنها رتبه داشته است.

از کجا متوجه بشیم که LSI کیورد های مرتبط با کار ما چیست؟

خیلی واضح است، دو حالت دارد، یا قبل از انتشار محتوا از طریق پیشنهادات گوگل و یا همان کیورد ساجسشن ها و Related Keyword ها کلمات مرتبط را پیدا کنید یا بعد از آن از طریق سرچ کنسول آنها را بررسی کنید، البته این دو روش باید ترکیبی کار شوند.

پس بنابراین بهتر است ما هم با شناسایی کیبورد هایی که کاربران آنها را جستجو می کنند، به دنبال رفع نیاز کاربران خود باشیم و بتوانیم سوالات آنها را در حوزه کاری خود پوشش دهیم و حداکثر ورودی را از گوگل به خود اختصاص دهیم.

lsi کیبوردها یا کلمات کلیدی LSI شامل کلمات کلیدی معمولاً طولانی ‌تر و سوالی می شوند و همچنین شامل کلمات کلیدی مرتبط و مرسوم می شوند ، که کلمات کلیدی عمومی تری هست و کاربران آنها را در گوگل بیشتر جستجو می کنند.

ال اس آی کیبورد ها شامل هر گونه از کلمات کلیدی مرتبط و هم معنا و هم جهت با موضوع مطلب ما می شوند و جالب است بدانید که این کلمات کلیدی می ‌توانند برای گوگل معنا و مفهوم کلمه کلیدی اصلی را داشته باشند. (اگر از آنها به درستی استفاده کنید، هم می توانید در کلمات کلیدی اصلی رتبه بیاورید هم میتوانید در کلمات کلیدی مرتبط و عمومی‌ تر رتبه بیاورید) که این به شما کمک بسیار زیادی می کند چرا که شما علاوه بر یک کلمه کلیدی و ورودی گرفتن از آن، کلمات کلیدی بیشتری دارید و می توانید از آن ها هم ورودی قابل‌ توجهی بگیرید.

در سال ۲۰۲۲ و ۲۰۲۳ بهتر است از کلمه کلیدی اصلی به تعداد کمتری استفاده کنید و بقیه تکرار ها را تقسیم کنید در سایر عبارات کلیدی.

مثلا در ۱۰۰۰ کلمه برای ۵ عبارت کلیدی بهتر است عبارت کلیدی اصلی خود را ۵ بار بیاورید و سپس عبارت اصلی بعدی را ۳ بار و سه عبارت بعدی را هر کدام ۲ مرتبه و از عبارت های LSI هم هر کدام دو بار استفاده کنید. (فقط توجه کنید در تکرار عبارت های کلیدی افراط نکنید.)

با کلمات کلیدی LSI ورودی به وب سایت خود را افزایش دهید به عنوان مثال اگر کار شما در حوزه فروش کیف چرمی می باشد می توانید با قرار دادن چگونه کیف چرمی خود را سالم نگه داریم، در داخل مطلب خود علاوه بر ورودی گرفتن در کلمه‌ ی کلیدی کیف چرمی البته با توجه به اینکه سئوی داخلی خوبی روی آن پیاده سازی کرده باشید میتوانید در سوالی که مطرح شده رتبه بیاورید و علاوه بر پاسخ دادن به سوال کاربر به احتمال زیاد مشتری های بیشتری هم کسب کنید.

برخی از وب سایت های موجود می‌توانند تعدادی از کلمات کلیدی ‏LSI را به شما ارائه دهند و این کلمات اغلب همپوشانی خوبی با کلمه‌ ی کلیدی اصلی شما دارند و شما می توانید از آنها در داخل مقالات خود استفاده کنید و ورودی بیشتری را از گوگل به خود اختصاص دهید.

برخی از این وب سایت ها را برای گرفتن کلمات LSI در زیر قرار می دهیم شما می توانید با ورود به آنها و جستجوی کلمات کلیدی خود کلمات کلیدی مرتبط با کلمه کلیدی اصلی‌تان پیدا کنید.

دو سایت خوب و تست شده برای گرفتن کلمات کلیدی هم معنی :

https://www.keysearch.co/tools/lsi-keywords-generator
https://lsigraph.com

چطور با سوالات مشتریان در خصوص یک کلمه آشنا شویم؟

چطور با سوالات مشتریان در خصوص یک کلمه آشنا شویم؟

اگر می خواهید بدانید که چگونه سوالات مشتریان در خصوص آن مقاله محصول یا خدمت را متوجه شویم کافی است در گوگل کلمه کلیدی یا کلمات کلیدی مرتبط با محصول خود را به همراه (چرا چگونه چطور آیا) و کلاً جملات سوالی جستجو کنید.

همچنین می توانید وب سایت رقبای خود را بررسی کنید و عناوین آنها را تحلیل کنید، پس از این کار و جمع آوری لیست کاملی از سوالات کاربران می توانید شروع به ایجاد مقاله و یا محتوای خود برای وب سایت تان کنید.

نکته میلیون دلاری : کلمات کلیدی LSI در واقع کلماتی هستند که به صورت غیر مستقیم و پنهان با مقالات شما مرتبط هستند و استفاده از آن ها در داخل مقالات شما می تواند طیف گسترده‌تری از مخاطبان را به سمت سایت شما هدایت کند.
شما باید برای پیدا کردن کلمات کلیدی مرتبط در گوگل جستجو های زیادی انجام دهید و کلمات مرتبط با مقالات خود را در داخل مقالات تان استفاده کنید.

اما ابزار ایرانی بسیار مفیدی هم برای پیدا کردن کلمات LSI وجود دارد که به شما آن را معرفی می‌کنیم : میزفا تولز

هر سوالی در خصوص Lsi دارید در نظرات برای ما ارسال کنید.

جهت مشاوره با ما در ایتا و تلگرام در تماس باشید : 09156581492

تازه ترین پست ها :