سئو تصاویر چگونه در تصاویر گوگل رتبه خوبی بگیریم؟

شاید باورتان نشود اما ورودی نتایج جستجوی تصاویر گوگل بسیار مهم است و شاید بهتر باشد سریعتر به فکر آن باشید، در سئو6 اینبار در یکی دیگر از مقالات ترجمه شده به چگونگی کسب رتبه بهتر در نتایج تصویری گوگل می پردازیم.


آموزش سئو تصاویر در وردپرس جوملا

چکیده مطلب :
گوگل بر کیفیت تصاویر و ارتباط تصاویر با محتوای مطالب بسیار حساس شده است. سئوی تصاویر می تواند به اندازه بهینه سازی محتوای صفحه سایت شما با اهمیت باشد. شما از جستجوی تصاویر، ترافیک بالایی را می توانید جذب کنید. تصاویر شما بهتر است اختصاصی و تولید شده توسط خودتان باشد تا اینکه کپی برداری از سایر سایتها باشد. گوگل به مخاطبان برای یافتن سایت شما و کشف محتوای شما بسیار زیاد اهمیت می دهد و کاربران زیادی را از نتایج تصاویر خود به سایتها هدایت می کند.


در دو مقاله قبلی که لینکشان در زیر آمده گفتیم چه خصوصیاتی برای مقالات لازمه (مطلبی که خوب نوشته نشه ممکنه تصاویرشم به خوبی نتونن رتبه بگیرند) مطالب زیر را حتما بخوانید :

سئو 6 بخش اول مقاله 9 تکنیک سئودر مطلب غنی سازی محتوا چیست در خصوص غنی سازی محتوا بیشتر صحبت کردیم قبل از ادامه این مطلب آن مقاله را نیز بررسی کنید.

سئو 6 بخش اول مقاله 9 تکنیک سئودر مقاله ویژگی تولید محتوای خوب مطلب تمام ویژگی های ضروری مقالات سایت را ذکر کرده ایم

اگر وقت بهینه سازی تصاویر را دارید و می توانید کاری برای تصاویر سایت خود بکنید بهتر است آن را بهینه کنید، باید این کار را انجام دهید و تصاویر نیز از این قاعده مستثنی نیستند.

حتی یک نکته از این نکات مهم در مورد تصویر را از قلم نندازید و از همه مهمتر اینکه بدانید که پاراگراف های قبل و بعد تصاویر شما مهم هستند و باید در مورد آن تصویر صحبت کنند..

سئو تصاویر در وردپرسسایز مناسب عکس در وردپرس

تصاویر موجود در وب سایت شما نمایانگر روش دیگری برای هدایت جستجوی ارگانیک است.

سئوی تصاویر سایت یا SEO Image Google که اغلب نادیده گرفته می شود می تواند به اندازه بهینه سازی متن صفحه وب شما مهم باشد.
در حقیقت ، ممکن است از اینکه تصاویر شما در حال حاضر چقدر ترافیک میتوانند برای سایت شما کسب کنند تعجب کنید.

تصاویر Google نشان دهنده مسیر دیگری خارج از جستجوی منظم وب برای شما است

گوگل به مخاطبان برای یافتن سایت شما و کشف محتوای شما بسیار زیاد اهمیت می دهد و کاربران زیادی را از نتایج تصاویر خود به سایت ها هدایت می‌کند.

تغییراتی در تصاویر Google داده شده و گوگل بر کیفیت تصاویر و ارتباط تصاویر با محتوای مطالب بسیار حساس شده است….

سئو تصاویر در وردپرسسایز مناسب عکس در وردپرس

شما از جستجوی تصویر ترافیک خوبی می توانید جذب کنید، لیستی از روشهای بهینه سازی تصاویر یک وبسایت برای شما ارائه می دهیم.

 • ترافیک مبتنی بر تصویر خود را پیگیری کنید
 • محتوای با کیفیت و اصلی ایجاد کنید
 • از تصاویر مرتبط استفاده کنید
 • قالب مناسب فایل داشته باشید
 • تصاویر خود را بهینه کنید
 • همیشه Alt Text ایجاد کنید
 • از عنوان تصویر استفاده کنید
 • عنوان تصویر ایجاد کنید
 • از نام پرونده توصیفی استفاده کنید
 • در صورت امکان داده های ساخت یافته را پیاده سازی کنید
 • قرار دادن تصویر در صفحه را در نظر بگیرید
 • محتوای اطراف تصویر را تجزیه و تحلیل کنید
 • فراداده صفحه ایجاد کنید
 • از بار سریع بار اطمینان حاصل کنید
 • مطمئن شوید تصاویر در دسترس هستند
 • یک نقشه سایت تصویر ایجاد کنید

موارد جدید در سئو تصاویر Google
هدف Google در سال گذشته جستجوی مفیدتر تصویر برای کاربران بود.

احتمالاً همه ما تجربه یافتن تصویری متصل به یک صفحه وب نه چندان عالی را داشته ایم.

اکنون ، تصاویر متصل به محتوای عالی می توانند در Google Images بهتر عمل کنند. بنابراین وب سایت ها فرصت بیشتری برای رتبه بندی تصاویر و هدایت ترافیک با محتوای بهینه شده دارند.

سئو تصاویر در وردپرسسایز مناسب عکس در وردپرس

به روزرسانی های جستجوی تصویر Google
پیشرفت های عمده در تصاویر Google در سپتامبر 2018 اعلام شد. الگوریتم رتبه بندی تصویر اکنون این عوامل را بیشتر تاثیر می دهد در نتایج جستجو و برخی از این عوامل به شرح ذیل هستند :

مرجع: اقتدار صفحه وب اکنون سیگنال مهم تری برای رتبه بندی یک تصویر است. تصویر شما بهتر است تولیدی باشد نه کپی شده!!!

زمینه: الگوریتم رتبه بندی زمینه جستجو را در نظر می گیرد. Google از جستجوی تصویر برای دسته بندی DIY ها (سایت های این کاره و تخصصی مخفف Do It Yourself) استفاده کرده است. نتایج باید تصاویر موجود در سایتهای مربوط به پروژه های DIY را بازگرداند … بنابراین جستجوگر می تواند اطلاعات مفید دیگری فراتر از یک تصویر را پیدا کند. به همین خاطر وب سایت هایی که علاوه بر متن و عکس فیلم و صوت نیز دارند طبیعتا رتبه بهتری میگیرند…

تازگی: گوگل مطالب تازه را در اولویت قرار می دهد. بنابراین در رتبه بهتر در تصاویر گوگل احتمالاً از آن وبسایتی (به طور کلی یک سایت ، اما به اعتقاد ما صفحه وب واقعی مورد نظر) است که اخیراً به روز شده است.

موقعیت در صفحه: تصاویر دارای رتبه بالا احتمالاً در صفحه اصلی که در آن عضو هستند ، مهم خواهد بود. به عنوان مثال ، یک صفحه محصول برای یک کفش خاص باید بالاتر از یک صفحه دسته بندی برای کفش باشد و این بدان معناست که تصاویر خوب و بهینه شده خود را باید در صفحات اختصاصی خودشان قرار دهید که هم رتبه بهتری بیاورند و هم برای کسب و کار شما خوب باشند.

صفحات نتایج تصاویر Google همچنین تغییر چهره داده اند:

زیرنویس ها: نتایج تصویر اکنون زمینه بیشتری را نشان می دهد. به عنوان مثال ، جستجو گران می توانند زیرنویس ها از جمله وب سایت و عنوان صفحه ای را که تصویر در آن منتشر شده است ، بخوانند. پس سعی کنید تا میتوانید روی تصاویر خود متن های مرتبط با تصویر را بنویسید چون علاوه بر جلب توجه کاربر توسط گوگل و ربات های هوش مصنوعی‌اش هم، به خوبی خوانده می‌شود.

جستجو های مرتبط: Google ارائه اصطلاحات جستجوی مرتبط در بالای صفحه نتایج. به دکمه هایی توجه کنید که به کاربران کمک می کند جستجو خود را محدود کنند. نکته: ما امروز نمی توانیم این نسخه را در Google SERP تولید کنیم ، بنابراین ممکن است این یک ویژگی موقتی باشد.

Google به تغییرات بیشتر در آینده اشاره دارد

جان مولر ، تحلیلگر روند وب مستر گوگل ، این هفته اظهار داشت که تصاویر اکنون “موضوع بزرگتری” هستند.

افراد بیشتر از طریق جستجوی تصویر Google انواع جستجو های معامله ای و اطلاعاتی را اجرا می کنند. ما هنوز جزئیاتی نداریم ، اما گفته های مولر (در زیر را ببینید) شرط خوبی است که در آینده تغییرات UI بیشتر می شود.

سئو تصاویر در وردپرسسایز مناسب عکس در وردپرس

نتایج با هوش مصنوعی در تصاویر Google

یک ویژگی آینده نگرانه که گوگل قبلاً ارائه داده است فناوری لنزهای Google Lens است.

اکنون کاربران می توانند با مشاهده نتایج جستجوی تصاویر ، اشیا مورد علاقه را در تصاویر شناسایی کنند:

فناوری AI Lens گوگل تصاویر را تجزیه و تحلیل می کند و اشیا مورد علاقه کاربر را در آنها تشخیص می دهد. اگر یکی از این اشیا را انتخاب کنید، لنز تصاویر مربوطه را به شما نشان می دهد، بسیاری از آنها به صفحات محصول پیوند دارند تا بتوانید جستجوی خود را ادامه دهید یا جنس مورد علاقه خود را خریداری کنید.

برای ایجاد نتایج مرتبط و حتی عمیق تر شدن در تصویر، میتوانید با استفاده از انگشت روی صفحه دستگاه تلفن همراه، هر قسمت از تصویر که مد نظر شماست را انتخاب کرده و روی آن بکشید، حتی اگر توسط لنز انتخاب نشده باشد، گوگل به شما نتایج مرتبطی ارائه می‌دهد.

برای نشان دادن این عمل ، من به جستجوی [ایستگاه های پخت و پز در فضای باز] پرداختم و یک مرکز نوشیدنی را که در یکی از تصاویر حاصل نشسته بود ، انتخاب کردم. این مجموعه جدیدی از نتایج تصویر را نشان داد:

در خصوص Google Lens بیشتر بخوانید
Google Lens at work: جستجو در یک عکس.

در حال حاضر ، ویژگی Lens فقط به انگلیسی ایالات متحده کار می کند و فقط از جستجوی تصویر در مرورگرهای تلفن همراه است ، نه در برنامه Google.

اما انتظار داریم Google Lens به زودی در سیستم عامل های جستجو بیشتر فعال شود. این امر جستجوی تصویر را بسیار انعطاف پذیر می کند و به کاربران امکان می دهد با استفاده از تصاویر به جای کلمات ، آنچه را می خواهند مشخص کنند.

این فناوری جدید هوش مصنوعی ، تعداد نتایج جستجو را افزایش می دهد. همچنین جستجوی بیشتر مبتنی بر تصویر را تشویق می کند.

Google به صورت روز افزون محتوای تصاویر حتی غیر بهینه شده را درک می کند. بنابراین تصاویر شما به طور بالقوه رقابت بسیار بیشتری دارند.

سئو تصویر روز به روز از اهمیت بیشتری برخوردار می شود پس وقت آن رسیده که تصاویر خود را بهینه کنید تا بتوانند برجسته شوند.

نحوه بهینه سازی و سئو تصاویر برای گوگل

از این لحاظ ، جستجوی تصاویر Google مانند جستجوی منظم وب کار می کند. Googlebot باید بتواند تصاویر شما را خزش، فهرست بندی و درک کند. فقط در این صورت است که می توانند رتبه بندی کنند.

آخرین به روزرسانی های تصاویر Google به ما می گوید که اهمیت و کیفیت از هر زمان دیگری مهمتر است.

در اینجا 16 مرحله مهم برای تصاویر SEO وجود دارد …

سئو تصاویر در وردپرسسایز مناسب عکس در وردپرس

1. ترافیک مبتنی بر تصویر خود را پیگیری کنید.

آیا می خواهید بدانید که از طریق جستجوی تصاویر Google چند بازدید کننده دارید؟

با استفاده از گزارش عملکرد کنسول جستجو می توانید ترافیک جستجوی ارگانیک را از Google Images ردیابی کنید.

نحوه ردیابی ترافیک جستجوی تصویر:

برای وب سایت خود وارد Google Search Console شوید.

روی عملکرد کلیک کنید.

مشاهده ترافیک ورودی سایت از تصاویر گوگل

نوع جستجو را در بالا (زیر نوشته Performance) به Image تغییر دهید. با این کار داده ها فیلتر می شوند تا بتوانید از جستجوی تصویر بر ترافیک خود نظارت داشته باشید.

با استفاده از SEO در تصاویر خود ، یک خط مقدماتی را شروع کرده و رشد بازدید خود را مشاهده کنید.

سئو تصاویر در وردپرسسایز مناسب عکس در وردپرس

2. محتوای با کیفیت و اصلی ایجاد کنید

محتوای با کیفیت و اصلی ایجاد کنید
محتوای با کیفیت و اصلی ایجاد کنید

موتور های جستجو می خواهند به صفحات با کیفیت بالا پاداش دهند. این مربوط به اطلاعات موجود در صفحه وب است که تصویر شما در آن میزبانی می شود و همچنین مربوط به خود تصویر است.

در بهترین شیوه های کمک به تصویر ،گوگل نسبت به صفحاتی که نه تصاویر و نه متن اصلی دارند دلسرد می‌شود.

بنابراین هر زمان که ممکن است ، عکس های خود را بگیرید و گرافیک خود را بسازید.

3. از تصاویر مرتبط استفاده کنید

تصاویری را انتخاب کنید که برای موضوع کلی صفحه مفید هستند. این ممکن است یک اینفوگرافیک، یک نمودار، یک عکس مناسب یا چیز دیگری باشد.

به یاد داشته باشید که موتورهای جستجو ترجیح می دهند یک عکس را در یک صفحه وب قرار دهند که هدف جستجوگر را با محتوای مرتبط تر برآورده کند.

4. قالب مناسب فایل داشته باشید

مقدماتی برای سئو تصویر ، شما باید از یک قالب پرونده استفاده کنید که موتورهای جستجو می توانند آن را فهرست بندی کنند. فراتر از آن ، قالب پرونده ای که انتخاب می کنید بر کیفیت و سرعت بارگیری تأثیر می گذارد. هر دو هنگام بهینه سازی تصاویر مهم هستند.

سه فرمت رایج تصویر مورد استفاده در وب عبارتند از:

PNG ، برای عکسهای صفحه و تصاویر دارای گرافیک یا متن مناسب است. بسته به پیچیدگی تصویر و رنگ بندی زیاد آن، PNG ها ممکن است پرونده های بزرگتری نسبت به قالب های دیگر ایجاد کنند. قالب PNG از فشرده سازی بدون ضرر استفاده می کند که به معنای حفظ کیفیت است.

JPEG ، برای بیشتر عکسها مناسب است. JPEG ها با استفاده از فشرده سازی با ضرر (با افت کیفیت)، پرونده های کوچکتری ایجاد می کنند، به این معنی که هر بار که این قالب را ذخیره می کنید، کیفیت تصویر از بین می رود.

سئو تصاویر در وردپرسسایز مناسب عکس در وردپرس

GIF برای ایجاد انیمیشن : GIF از فشرده سازی بدون افت استفاده می کند ، به این معنی که کیفیت ثابت است.

نوع دیگری که محبوب است:

SVG این یک قالب برداری مقیاس پذیر است. بر خلاف انواع شطرنجی ذکر شده در بالا ، گرافیک برداری می تواند فایل های بسیار کوچکی باشد که هر چقدر بزرگ شوند کیفیت آنها را از دست نمی دهد.
مثال رستر در مقابل تصاویر بردار
توجه داشته باشید که بردار هنگام بزرگ شدن پیکسل نمی شود. (اعتبار اینگونه از تصویر برای گوگل بیشتر است)
SVG برای عکس ها یا تصاویر پیچیده مناسب نیست ، اما برای گرافیک های ساده با اشکال هندسی مانند آرم به خوبی کار می کند.

سئو تصاویر در وردپرسسایز مناسب عکس در وردپرس

اکنون ، فرمت های تصویر نسل بعدی وجود دارد. این قالب ها فشرده سازی بهتری دارند ، کیفیت بالاتری دارند ، سریعتر بارگیری می شوند و داده های تلفن همراه کمتری می گیرند:

JPEG 2000
JPEG-XR
WebP
وب پی اخیراً مورد توجه قرار گرفته است. امکان تبدیل پرونده های موجود JPEG و PNG به WebP وجود دارد.

WebP روشی برای فشرده سازی بدون ضرر و فقدان است که می تواند در طیف وسیعی از تصاویر عکاسی، شفاف و گرافیکی موجود در وب مورد استفاده قرار گیرد. میزان فشرده سازی با ضرر قابل تنظیم است بنابراین کاربر می تواند بین اندازه پرونده و کیفیت تصویر معامله را انتخاب کند. WebP به طور معمول 30٪ بیشتر از JPEG و JPEG 2000 فشرده سازی می کند، بدون افت کیفیت تصویر…

5. تصاویر خود را بهینه کنید

بهترین روش برای بهینه سازی تصاویر وجود ندارد. برای هر یک ، شما باید تعادل بهینه بین حداقل اندازه پرونده و حداکثر کیفیت را پیدا کنید. در اینجا موارد ضروری ذکر شده است:

اندازه ها را برش دهید و تصاویر را برش بزنید تا بزرگتر از آنچه نمایش داده می شوند، نباشند. با استفاده از تصاویر به سبک شطرنجی (رایج ترین نوع در وب) ، ممکن است لازم باشد چندین نسخه را با وضوح مختلف ذخیره کنید تا برای کاربران مختلف کار کند.

کارآمدترین قالب فایل را برای هر تصویر انتخاب کنید (به آخرین نکته من مراجعه کنید). خوب است که انواع مختلف تصاویر را در همان صفحه وب مخلوط کنید.
برای کاهش اندازه پرونده از فشرده سازی استفاده کنید. به عنوان مثال هنگام ذخیره JPEG ، نوار کیفیت را تا جایی که می توانید پایین بیاورید و کیفیت بینایی را از دست ندهید. با استفاده از یک فایل SVG ، Google پیشنهاد می کند با اجرای آن از طریق ابزاری مانند svgo ، آن را کوچک کنید.

کاهش حجم تصاویر چگونه است؟؟؟

اهمیت سئو تصاویر

برای کاهش حجم تصاویر در ویندوز هم از دو نرم افزار فتوشاپ و یا نرم افزار هایی چون Jpeg Imager میتوانید استفاده کنید.

دانلود نرم افزار Jpeg Imager

سئو تصاویر در وردپرسسایز مناسب عکس در وردپرس

در نظر بگیرید که کلاً یک تصویر را با یک فناوری متفاوت جایگزین کنید. جلوه های CSS می تواند سایه ، شیب و موارد دیگر ایجاد کند. فونت های وب به شما امکان می دهند متن را با حروف زیبا نمایش دهید ، که در واقع قابلیت استفاده و خزیدگی صفحه شما را در مقایسه با تصویر بهبود می بخشد.
من پیشنهاد می کنم راهنمای بهینه سازی تصویر Google را برای چگونگی اطلاعات فنی بیشتر علامت گذاری کنید.

6. Alt Text را همیشه ایجاد کنید

دسترسی برای همه کاربران مهم است. به همین دلیل است که افزودن ویژگی های alt به تصاویر بخشی از چک لیست همیشه به روز SEO ماست.

متن Alt می تواند به موتورهای جستجو اطلاعات ارزشمندی در مورد محتوای تصویر بدهد.

فقط در صورت لزوم ، برای توصیف تصویر از کلمه کلیدی مرتبطی که هدف قرار داده اید استفاده کنید.

به یاد داشته باشید که با تصاویر پیوندی ، موتورهای جستجو از ویژگی alt به عنوان متن لنگر لینک (آنچر تکست) استفاده می کنند.

به عنوان مثال ، اگر نماد علامت سالی دارید که کاربران را به سیستم راهنمای شما متصل می کند، alt = “Help” را در برچسب تصویر خود قرار دهید.

7. از عنوان تصویر استفاده کنید

یک ویژگی عنوان اختیاری وجود دارد که می توانید به هر تصویر بدهید. برخی آزمایشات نشان داده اند که Google عناوین تصویر نمایه را در رتبه بندی تاثیر می‌دهد.

8. caption تصویر ایجاد کنید

با توصیف تصویر در عنوان، کمی زمینه اضافی اضافه کنید. در صورت لزوم می توانید منبع تصویر را نیز در اینجا قرار دهید.

قسمت زیرنویس تصویر در وردپرس () میتوانید توضیح مختصری در خصوص عکس خود اضافه کنید و سپس آن را لینک کنید.

9. از نام پرونده توصیفی استفاده کنید

این مرحله اغلب نادیده گرفته می شود. اما من یک راه حل سریع دارم.

وقتی فایل تصویری خود را ذخیره می کنید ، عکس را به صورت دقیق با چند کلمه یا کمتر توصیف کنید.

به عنوان مثال ، ژاکت زشت و کریسمس نام پرونده بهتری نسبت به IMG01534 است.(معمولا اکثر ما نام عکس را تغییر نمیدهیم و همان تصویر گرفته شده از گوشی موبایل و.. را با همان نام آپلود می کنیم که این کار اشتباه است چرا که با تغییر اسم عکس آدرس عکس گوگل فرندلی می شود و به شکل “آدرس سایت /اسم عکس.پسوند” ذخیره و برای گوگل بسیار قابل درک تر خواهد بود)

آدرس گوگل فرندلی عکس برای کلمه ماشین :

http://yourdomain.com/………./car.jpg

آدرس غیر گوگل فرندلی همان عکس :

http://yourdomain.com/………./IMG20011010.jpg

سئو تصاویر در وردپرسسایز مناسب عکس در وردپرس

ایلیس می گوید چه زمانی ممکن است نام پرونده مهم باشد:

“من تصور می کنم، اگر سیگنال ها در صورت تصاویر شما و رقبایتان برابر باشند ، اگر نام پرونده بهتری داشته باشید ، ممکن است با تصویر خود رتبه بهتری داشته باشید …”

10. در صورت امکان داده های ساخت یافته را پیاده سازی کنید

Google Images از علامت گذاری داده شده ساختاری برای یک محصول، ویدیو و دستورالعمل پشتیبانی می کند. این کار را در سرچ کنسول می توانید انجام دهید…همچنین پلاگین های وردپرسی این کار را برایتان انجام خواهند داد..

11. قرار دادن تصویر در صفحه را در نظر بگیرید

Google در صفحه بهترین روشهای تصویری خود می گوید: “مهمترین تصویر را در نزدیکی بالای صفحه قرار دهید.”

اما در وبینار SEJ ، ایلیس گفت که می توانید تصویری را “تقریباً در هر کجای صفحه” قرار دهید.

سئو تصاویر در وردپرسسایز مناسب عکس در وردپرس

12. محتوای اطراف تصویر را تجزیه و تحلیل کنید

متن بدن را در اطراف تصویر در نظر بگیرید. آیا به آنچه خواننده نگاه می کند ، زمینه می دهد؟

در وبینار SEJ ، ایلیس محتوای اطراف تصویر (در صفحه یا زیرنویس) را برای درک تصویر “حیاتی” خواند.

13. متا تگ صفحه را بهینه کنید

Google اطلاعات مربوط به صفحه وب (جایی که تصویر نشان داده می شود) را در نتایج تصاویر Google نشان می دهد.

بنابراین هنگام بهینه سازی تصاویر، از فراداده یا متا تگ صفحه، از جمله عنوان و توضیحات متا صرف نظر کنید. آنها زمینه و موقعیت بیشتری به کاربر و موتور جستجو می دهند – درست مانند نتایج جستجوی منظم.

عنوان و توضیحات متا در تصویر SERP نشان داده می شود
فراداده (عنوان صفحه و توضیحات) اکنون می تواند در نتایج جستجوی تصویر نشان داده شود.
هیچ تضمینی وجود ندارد که Google کلمه به کلمه فراداده شما را استفاده کند. اما آنها قطعاً بخشی از پردازش اطلاعات آن هستند.

بهترین روش های تصویر Google می گوید:

تصاویر Google به طور خودکار یک عنوان و قطعه تولید می کند تا بهترین نتیجه را درباره هر نتیجه و نحوه ارتباط آن با درخواست کاربر توضیح دهد. … ما از چندین منبع مختلف برای این اطلاعات استفاده می کنیم، از جمله اطلاعات توصیفی در عنوان، و متا تگ ها برای هر صفحه.

سئو تصاویر در وردپرسسایز مناسب عکس در وردپرس

14. اطمینان از زمان بارگیری سریع

عملکرد برای SEO تصویر بسیار مهم است.

تصاویر بزرگ می توانند زمان بارگیری صفحه را افزایش دهند. در اینجا نکاتی برای جلوگیری از آن آورده شده است:

پرونده های تصویری را تا حد ممکن کوچک نگه دارید.
تصاویر را پاسخگو کنید. اساساً ، این بدان معنی است که آنها به طور خودکار اندازه را متناسب با دستگاه کاربر تغییر می دهند.

مشخص کنید که تصویر قرار است چه میزان فضای را اشغال کند. (ابعاد عکس یا طول و عرض عکس را مشخص کنید)

بارگذاری تنبلی (lazy loading) را در نظر بگیرید که Google به عنوان راهی برای مقابله با کندی پیشنهاد می کند.

سئو تصاویر در وردپرسسایز مناسب عکس در وردپرس

15. اطمینان حاصل کنید که تصاویر قابل کشف هستند

اطمینان حاصل کنید که موتورهای جستجو می توانند به تصاویر موجود در سایت شما دسترسی داشته باشند. وقتی آنها نتوانند ، پرونده robots.txt اغلب مقصر است.

16. یک نقشه سایت تصویر ایجاد کنید

به عنوان یک مرحله اختیاری ، می توانید یک نقشه سایت تصویر ایجاد کنید که فایلهای تصویری وب سایت شما را لیست کند. این می تواند به Google کمک کند آنها را کشف کند.

آموزش سئو و بازاریابی آنلاین در کانال اینستاگرامی سئو 6نحوه حذف سایت از نتایج تصاویر در گوگل!؟ مطلب دیگری است که ممکن است برای شما جالب باشد

خلاصه
تغییرات در تصاویر Google برای کاربران و سئو کاران مثبت است. گوگل بار دیگر استانداردهای وب سایت ها را برای ایجاد محتوای با کیفیت بالا برده است.

SEO تصویر متحول خواهد شد – اما بسیاری از اصول هنوز درست هستند. هدف ایجاد بهترین تجربه برای کاربرانی است که از سایت شما بازدید می کنند.

محتوای اصلی و مفید را با تصاویر با کیفیت و مرتبط ارائه دهید.
وب سایتی سریع ایجاد کنید که باعث شود کاربران منتظر بارگیری صفحات نشوند.
تصاویر خود را بهینه کنید تا موتورهای جستجو بتوانند آنها را به درستی نمایه سازی کنند.
برای بهینه سازی تصاویر ، از تکنیک های این مقاله استفاده کنید.

در نهایت هم ممکن است شما به هر دلیلی بخواهید تصویری رو از نتایج گوگل حذف کنید که با خواندن –> این مطلب متوجه چگونگی این کار می شوید

سئو تصاویر در وردپرسسایز مناسب عکس در وردپرس

سئو تصاویر در وردپرسسایز مناسب عکس در وردپرس

سئو تصاویر در وردپرسسایز مناسب عکس در وردپرس

منبع :

How to Improve Google Image Search Ranking

نکته میلیون دلاری : به هیچ وجه از تصاویر سایت غافل نشوید چرا که تصاویر می توانند ورودی به مراتب بیشتری به شما بدهند.

پکیج آموزشی سئو ما را حتما بخرید که نسبت به قیمتی که زده ایم، قطعا ده ها برابر مطلب رو ارائه میده به شما دوستان و همراهان سئو ۶..

جهت مشاوره با ما در ایتا و تلگرام در تماس باشید : 09156581492

تازه ترین پست ها :