خانه » خدمات Seo

پکیج های خدمات سئو – با سئو ۶ برندتو بساز

پکیج های متنوع سئو ما در سئو ۶ میتواند تمام نیاز های شما در خصوص سئو را پوشش دهد و کسب و کار شما را در دنیای مجازی امروز که کمی پیچیده تر هم شده رونق دهد و به کسب و کار شما کمک کند.

پکیج های خدمات سئو و برندینگ سایت

پکیج خدمات سئو ما شامل ۱۲ خدمت تخصصی در امور بکلینک سئو امنیت و… ارائه می شود و سعی کرده ایم که تمام موارد مورد نیاز شما را پوشش دهیم اما اگر مواردی هست که شما داخل خدمات نمی بینید به ما اطلاع دهید

 

 

برند تو بساز آموزش برند سازی

برند تو بساز آموزش برندینگ با آموزش های کاربردی سئو ۶

برند شما برای ما مهم است و وقت و زمان زیادی برای معرفی آن خواهیم گذاشت البته تلاش خود شما نیز بسیار مهم است و باید با تیم سئو ۶ تا تشکیل برندتان همکاری های لازم را بکنید تا نتیجه مطلوب و دلخواه سریعتر حاصل شود.

برندینگ و برند سازی یک پروسه بسیار طولانی و زمان بر هست و مسلتزم دارا بودن اصول و ویژگی های فراوانی هست که ما در مشاوره ها به مشتریان آن را انتقال می دهیم.

پکیج آموزش سئو ما شامل ۶ ساعت آموزش تئوری مسائل سئو داخل پاورپوینت هست و سعی کرده ایم مهم ترین نکات سئو رو در آن پوشش دهیم و بیان کنیم.

دریافت پکیج خدمات سئو ما مخصوص کسانی هست که قصد دارند تیم سئو ۶ مشاور سئو سایت آنها باشد و بنا به روال کاری ما نیز تمام افرادی که از خدمات سئو ما استفاده می کنند میتوانند آموزشهای سئو ضبط شده ما را به رایگان مشاهده کنند.

کاهش رتبه الکسا تخصص اصلی ماست و سالهاست که به مشتریان خود سرویس دهی می کنیم، و در سال ۱۳۹۹ هم قصد ما بر آن است که تمام پارامتر های الکسا را به صورت جز به جز برای مشتریان بهبود بدهیم و مشاوره خوبی در این زمینه نیز ارائه دهیم

تاریخ : ۸ مهر ۱۳۹۹
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
Digg* twitter* Facebook* cloob* Delicious* Stumble Upon* Google Reader* Google plus* Facenama

آموزشگاه سئو سایت سئو 6 :

معرفی آموزشگاه سئو سایت سئو 6 :

در بهمن ماه سال 1391 به صورت رسمی وارد عرصه وبسایت های ایرانی شدیم پس از یک سال و نیم تحقیق در حوزه سئو سال 93 .با ورود به حوزه سئو با کاهش رتبه الکسا شروع به کار دیجیتال مارکتینگ کردیم
.تا کنون بالغ بر 30 پروژه شرکتی سئو انجام داده و در حال خدمت دهی مستمر و پشتیبانی از مشتریان هستیم

آموزشگاه سئو سایت سئو 6 برای حمایت از کسب و کار های نوپا خدمات مشاوره سئو خود را در تلگرام انجام می دهد. پس از ارسال پیام در تلگرام، ما حداکثر پس از 72 ساعت پاسخ گوی شما دوستان هستیم با کلیک بر روی نماد تلگرام زیر در تلگرام به ما پیام دهید :

محصولات ویژه ما

پکیج آموزش سئو رایکان فارسی
چک لیست سئو 2021

هر مقاله از سئو 6 یک نکته میلیون دلاری دارد

امیدواریم متوجه نکات میلیون دلاری سئو 6 بشوید

مهندس اسحاق زاده :
کلیه مطلب سایت سئو 6 متعلق به مرکز نرم افزاری عصر اطلاعات است لذا از کپی آنها بدون لینک به مطلب اصلی خودداری نمایید