خانه » آموزش سئو » بکلینک » بک لینک رایگان چیست؟

بک لینک رایگان + سئوی اولیه سایت

بک لینک رایگان - بک لینک ایرانی رایگان دو فالو Do Followبک لینک رایگان یکی از شیوه های کار آمد در زمینه افزایش رتبه سایت در گوگل و در نتیجه افزایش ترافیک سایت است .

حتما حتما 📢📢 این مطلب را حتما تا انتها دنبال کنید چرا که لیست ۲۱۰ سایت برای لینک سازی با کیفیت و با آتوریتی بالا را در اختیارتان می گذاریم.

۳ کار مهم قبل از آغاز بک لینک سازی در سال ۲۰۲۲ را هم در ادامه برای شما می گوییم که قطعا مطلب نو و جدیدی برایتان خواهد بود.

بک لینک رایگان چیست؟

بک لینک یا پیوند ورودی در واقع لینک به سایر وب سایت ها است، که به آن لینک خروجی هم می گویند، اگر سایت دیگری به وب سایت شما لینک داده باشد می گویند شما از آن وب سایت بک لینک دارید. اما اگر از سایت هایی که به رایگان امکان بک لینک دادن به شما می دهند لینک بگیرید بک لینک رایگان گرفته اید.

چرا بکلینک داشتن مهم است؟

چون بکلینک معرف کسب و کار شماست و هرچه تعداد سایت های بیشتری به سایت شما لینک داده باشند (البته سایت های با کیفیت بیشتری) طبیعی است که اعتبار شما نزد گوگل افزایش پیدا می کند و گوگل بنا به اعتبار آن سایت ها به شما رتبه بهتری می دهد.

البته بک لینک اصول خودش را دارد

اصول بک لینک خوب چیست؟

ویژگی های بک لینک خوب و با کیفیت چیست؟

بک لینک خوب بک لینکی است که ترجیحا در فوتر و ساید بار یک وب سایت نباشد، هرچه تعداد بک لینک های شما در داخل محتوای مقالات بیشتر باشد بهتر است، و البته این بک لینک ها بهتر است داخل مقالات مرتبط کار شوند، یعنی اینطور نباشد که شما برای عسل در مقاله سیم ظرف شویی تبلیغ کنید.

چگونه بک لینک بگیریم؟

حال به این مورد رسیدیم که چگونه اصلا بک لینک بگیریم که خوب باشد، به دو مدل و شیوه می شود بک لینک گرفت: ۱- خرید ریپورتاژ و یا بک لینک از سایت های دیگر، و ۲- دریافت و یا ایجاد بک لینک رایگان

چگونه بک لینک رایگان بگیریم

برای دریافت بک لینک رایگان باید هوشمندانه عمل کرد، یعنی چی؟یعنی اینکه اگر قصد دریافت بک لینک رایگان دارید، بهتر است در وبلاگ های خود مطالب مهم خود را باز نشر کنید.

پیشنهاد می کنیم مقاله بک لینک ایرانی ما را ببینید تا بهتر با این موضوع آشنا شوید.

نکته خیلی خیلی مهم چیه؟ نکته اینه که شما حتما باید وبلاگتون رو از قبل با محتوای دیگری غیر از محتوای سایت خود فعال کرده باشید و به صورت دوره ای و منظم بروز رسانی شده باشد تا بک لینک های شما در آن اثر خوبی داشته باشد.

منظور: منظور این است که یک دفعه نیایید و ۵ تا یا ده تا مطلب رو از سایت خودتون توی وبلاگ ها صرفا کپی کنید و تابلو بازی در بیارید، چون گوگل کاملا میفهمد که این وبلاگ وبلاگ خودتونه که اینقدر واضح دارد تبلیغ شما را می کند.

حتما و حتما بنا به مقاله معرفی وبلاگ به سرچ کنسول وبلاگ های خود را به سرچ کنسول هم معرفی کنید تا موقع انتشار مطالب سریعتر بتوانید آن را به گوگل معرفی کنید.

آیا بک لینک های PBN همیشه بد هستند؟

این بک لینک ها همیشه با خطراتی مواجه هستند و نمیشه گفت همیشه بد و یا همیشه مفید هستند، بستگی به نحوه استفاده و زمان استفاده شما دارد و اینکه برای چه سایتی و چه موضوعی و در چه موقعیتی از آن بهره ببرید!

توضیح کوتاه : بک لینک های پی بی ان همان بک لینک های هرمی هستند که از چند سایت به صورت همزمان به وب سایتی داده می شوند، و البته در دسته سئو کلاه سیاه و خاکستری بیشتر قرار می گیرند.

موضوعات مرتبط این مقاله :

 • بک لینک رایگان گوگل
 • بک لینک سایت رایگان
 • بک لینک ساز رایگان
 • چگونه بک لینک درست کنیم
 • لیست بک لینک رایگان

بک لینک رایگان با استفاده از وب سایت های موجود در فضای مجازی قابل اخذ کردن است و نیاز به دانش و یا تجربه خاصی ندارد، اما ما در سئو ۶ با دریافت هزینه سئو اولیه وب سایت شما یا هزینه مشاوره سئو به شما بکلینک های رایگانی میدهیم که میتواند در بهبود رتبه سایت شما موثر باشد.

برای گرفتن بک لینک رایگان بهتر است حداقل ۲ سه ماه سایت تان عمر داشته باشد همچنین بهتر است حداقل ۴۰ مطلب مفید با تعداد کلمات بالای ۵۰۰ داشته باشید تا بکلینک برایتان مفیدتر باشد.

همچنین بهترین بکلینک های رایگان بک لینک هایی هستند که شما از وبلاگ یا سایت های خود گرفته باشید و یا لینک سازی در شبکه های اجتماعی خود انجام داده باشید…

در ابتدا بگذارید به مفهوم دامین آتوریتی و پیج آتوریتی اشاره کوتاهی بکنیم و نگاهی به این دو مفهوم داشته باشیم.

بک لینک با کیفیت چطور بک لینکی است؟

بک لینکی که از سایت های با آتوریتی بالا گرفته شود بک لینک با کیفیتی خواهد بود. اما بک لینک از سایت های خودتان نیز می تواند به همان کیفیت عمل کند.

بک لینک رایگان – بک لینک رایگان

دامین آتوریتی و پیج آتوریتی چیست؟ چه کاربردی دارد؟

دامین آتوریتی و پیج آتوریتی و تاثیر آن در بکلینک سازی :

این مقاله را در خصوص آتوریتی بخوانید : پیج آتوریتی موز رنک چیست و آیا واقعا خیلی مهم است

دامین آتوریتی یا قدرت دامنه مولفه ای است برای سنجش اعتبار سایت شما برای گوگل، عدد مربوط به دامین آتوریتی بین ۱ تا ۱۰۰ در تغییر است.

شما برای افزایش آن ناچار هستید که از سایت های مختلف بکلینک بگیرید و یا از همه بهتر در شبکه های اجتماعی فعالیت خوبی داشته باشید…

قبل از فکر به خرید بک لینک مقاله جامع سفارش بک لینک ما را بخوانید.

پیج آتوریتی یا قدرت صفحات سایت شما، به چند مولفه ارتباط پیدا میکنند:

 • اولین و مهمترین مولفه بروزرسانی و مطلب گذاری سایت شماست
 • دومین مورد رفرنس یا منابع مرتبط با مقاله شما
 • سومین و آخرین مورد هم بکلینک های مستقیم برای آن مقاله شما

تمام این موارد به صورت مستقیم بر روی افزایش پیج آتوریتی سایت شما تاثیر گذار هستند.

بک لینک رایگان – بک لینک رایگان

تاثیر دامین آتوریتی بر کیفیت بک لینک

توجه : تاثیرگذاری دامین آتوریتی و پیج آتوریتی سایت ها بر سایت شما به این گونه است که اگر سایتی که قصد بکلینک گرفتن ازش دارید قدرت دامنه بالاتری نسبت به شما داشته باشد بکلینک گرفتن از آن میتواند تاثیر مثبتی برای سایت شما داشته باشد و اگر سایت مذکور از سایت شما ضعیف تر باشد خب بکلینک ها میتواند تاثیر منفی بر سایت شما بگذارد.

نکته مهم : بکلینک گرفتن از سایت هایی که به مقدار زیاد به سایت های دیگر بکلینک داده اند می تواند تاثیر منفی بر رتبه سایت شما و قدرت سایت شما بگذارد چرا که عموما سایت هایی که تعداد زیادی بکلینک به سایت های دیگر داده اند از دید گوگل مجرم شناخته می شوند و اسپم اسکور آنها بالا میرود.

اسپم اسکور سایت ها اگرچه اهمیت بسیار زیادی دارند ولی بنظر میرسد که طبیعی لینک کردن از آن هم مهمتر است، یعنی به عنوان مثال اگر شما متن لینک یا بکلینک خود را که به آن Anchor Text میگویند همیشه در بکلینک سازی هایی که انجام می دهید دقیقا همان کلمه کلیدی سایتتان قرار دهید میتواند برایتان مشکل ساز شود چرا که گوگل متوجه میشود و ممکن است سایت شما را در آن کلمه کلیدی یا تمام کلمات کلیدی مهمتان جریمه کند.

بک لینک رایگان – بک لینک رایگان

تذکر : در دو آپدیت اخیر گوگل یکی در اواخر سال ۲۰۱۹ و یکی هم در می ۲۰۲۰ همانطور که می دانید تاکید گوگل بر کیفیت مقالات خیلی بیشتر از قبل شده است و لازم است شما نیز قبل از هر اقدامی برای بکلینک سازی و یا لینک بیلدینگ در شبکه های اجتماعی خود به کیفیت مقاله توجه ویژه ای داشته باشید.

کیفیت مقاله را اول بالا ببرید بعد بکلینک رایگان بگیرید!؟

ویدئوی زیر را از دست ندهید :

کیفیت مقاله یکی از مهمترین فاکتور ها است برای  رتبه گرفتن وب سایت شما، به شما پیشنهاد می کنیم:

برای بهبود کیفیت مقاله خود مطلب قدیمی ما در خصوص نحوه مطلب گذاری درست را مطالعه کنید روی لینک روبرو کلیک کنید و مقاله مطلب گذاری را بخوانید : مطلب گذاری رو درست انجام بدید

از کجا بفهمیم قدرت سایتی که میخواهیم از آن بکلینک بگیریم چند است؟

با ورود به سایت : websiteseochecker قدرت سایت خود و هر سایت دیگری که می خواهید از آن بکلینک بگیرید را بررسی کنید، بهتر است سایت های با قدرت بالا را برای شروع انتخاب کنید.

نا به توصیه ما در سئو ۶ بهترین کار برای همیشه استفاده از شبکه های اجتماعی و عدم خرید و یا ایجاد بکلینک در هر سایتی با هر قدرت دامنه ای است.

بک لینک رایگان – بک لینک رایگان

علت اینکه میگوییم بکلینک نگیرید این است که بهتر است طبیعی عمل کنید تا مورد مجازات گوگل قرار نگیرید و گوگل شما رو یک فرد متقلب شناسایی نکند.

البته نتیجه گرفتن از شبکه های اجتماعی و لینک سازی در آنها بسیار زمان بر هست و شاید شما بخواهید بلاخره از وب سایت هایی که مورد تایید چند نفر سئو کار هستند بکلینک بگیرید، به همین خاطر در اینجا چند سایت که در وبمستر سلام معرفی شده اند و تست کرده ایم را به شما معرفی می کنیم.

بکلینک در شبکه های اجتماعی ایرانی، کدوم شبکه های اجتماعی ایرانی بکلینک های موثر تری دارند؟؟

تذکر مهم قبل از شروع کار : بکلینک سازی در هر جایی غیر از سایت خودتان به منزله ریپورتاژ آگهی می باشد و بهتر است که متن مجزا و منحصر بفردی برای آن بنویسید هرچند که کوتاه باشد!

در مطلب فوق بک لینک های وبلاگی ایرانی فالو را قرار داده ایم که می توانند برای شما به شدت مفید باشند.

دریافت بک لینک رایگان از شبکه های اجتماعی یکی از بهترین کار هاست پس حتما دریافت بک لینک رایگان از سوشیال ها رو فراموش نکنید.

شبکه های اجتماعی ایرانی زیر بکلینک های موثری دارند :

(در سایت آخری لینک مستقیم به سایت داده نمیشود ولی ورودی خوبی برای سایت خواهد داشت.)

چه موقع بک لینک سازی را باید شروع کنیم؟ چگونه بک لینک رایگان بگیریم

چه موقع بک لینک سازی را باید شروع کنیم؟

چگونه بک لینک رایگان بگیریم ، چگونگی آن زیاد اهمیتی ندارد به قول علما شلخته بک لینک بگیرید و بی نظم اما بدانید چه موقعی خوب است بک لینک بگیرید.

معمولا کاربران میگن چگونه بک لینک درست کنیم اما ما به شما میگوییم چه زمانی باید بک لینک درست کنید چون چه زمانی مهم تر است از چگونه..

طبق نظر کارشناسان سئو زمانی شما مجاز به آغاز بک لینک سازی هستید که وب سایت شما بین رتبه ۵ تا ۱۵ در گوگل قرار گرفته باشد (یعنی یا وسط صفحه اول یا وسط صفحه دوم آمده باشد.)

نکته فوق العاده جذاب اینکه در سال ۲۰۲۱ بک لینک از دیگر وب سایت های خودتان موثر تر خواهد بود، همچنین از آن هم مهمتر اینکه اگر می خواهید رقبای خود را بگیرید بهتر است اول سایت های آن ها را بررسی و تفاوت مقاله آنها با مقاله خود را کاملا بررسی کنید. (*این نکته میلیون دلاری در سئو بود*)

برای اینکه سایت خود را به این رتبه برسانید لازم است مطلب گذاری را درست انجام دهید که در مطلبی که لینک آن در زیر آمده کامل نحوه مطلب گذاری را شرح داده ایم:

تذکر خیلی خیلی مهم و حیاتی : از لینک سازی داخلی غافل نشوید و آنرا به نحو احسنت انجام دهید.

برای گوگل بسیار زیاد مهم است که شما صفحات خود را چگونه معرفی می کنید و داخل سایت خود چگونه آنها را تعریف می کنید.

حتی به عقیده ما لینک سازی داخلی بسیار مهمتر و تاثیرگذار تر از لینک سازی خارجی است و بهتر است صفحات مهم را به کاربران معرفی کنید و آنها را تشویق به بازدید از صفحات مهم سایتتان کنید.

برای درک بهتر لینک سازی داخلی فرض کنید وارد مغازه ای شده اید برای خرید جنسی سپس از فروشنده توضیحات می خواهید. کدام مورد پسند شماست؟ فروشنده به بهترین شکل ممکن محصول خود را معرفی و بولد کند یا بگوید از کیفیت آن اطلاعی ندارم یا کارخانه سازنده آنرا نمیشناسم و… (معرفی زیبای محصولات و مقالات سایت شما برابر است با انتقال ترافیک سایتتان به آن مقاله یا محصول و این برای گوگل خیلی خوشایند است).

موضوعات مرتبط این مقاله :

 • بک لینک رایگان گوگل
 • بک لینک سایت رایگان
 • بک لینک ساز رایگان
 • لیست بک لینک رایگان

سایت های بکلینک رایگان

سایت هایی که در این مطلب به شما معرفی می کنیم برای کسب بکلینک رایگان از سایت های بک لینک با کیفیت تلفیقی از تجربه چندین ساله ما در امر سئو و تحقیقات جناب نورمحمدی در وبمستر سلام می باشد.

دریافت بک لینک رایگان از وب سایت های ساخت بلاگ یا صفحه هم کار خوبی است که البته بهتر است بکلینک کلمه کلیدی نباشد.

دریافت بک لینک رایگان با کلمه کلیدی اصلی مقالات در وب سایت های زیر می تواند شما را پنالتی کند!!

برای دیدن مقاله بکلینک سازی در وبمستر سلام میتوانید به سایت وبمسترسلام مراجعه کنید… : https://bit.ly/2ZUJ5Ur

اما در اینجا سعی داریم در بهترین لینک های اشاره شده در مقاله بکلینک سازی وبمستر سلام اشاره کرده و تجربیات خود در سئو ۶ را هم به آن بی افزاییم تا بتوانید بهترین نتیجه را کسب کنید.

سایت lonelyplanet : بعد از انجام ثبت نام به بخش Settings رفته و در قسمت Link آدرس وب سایت خود را وارد کنید.

سایت qowap.com هم یک سایت وبلاگی هست که با ثبت نام در آن در واقع صاحب یک وبلاگ می شوید و پس از ورود به وبلاگ خود میتوانید با درج مقالات در آن به سایت خود بکلینک دهید..

در سایت : myspace نیز میتوانید در پروفایل خودتان لینک به سایت خود ایجاد کنید..

به سایت http://telegra.ph وارد شوید در مورد سایتتان یا مقاله ای که اخیرا گذاشته اید و یا محصولاتی که قصد دارید رتبه بهتری کسب کنند چیزی نوشته و منتشر کنید.

آموزش ساخت بک لینک

برای ساخت بک لینک در سایت های زیر عضو شوید

سایت های بیشتر برای اخذ بک لینک

در سایت بالاترین عضو شوید و مطلبتان را تبلیغ کنید.

در سایت : Tagged عضو شوید و لینک سازی کنید

در سایت : reddit هم میتوانید پیوند مقالات را بگذارید.

در سایت http://pointblog.net میتوانید وبلاگ بسازید و مطالب خودتون رو در اون لینک کنید

سایت https://tilda.cc سایت دیگری برای وبلاگ سازی.. (اسپم اسکور بالا دارد و برای سایت های ضعیف مناسب است)

در سایت میلر لایت لندینگ پیج بسازید (آتوریتی ۸۰ و خیلی عالییییییییییییییه)

در سایت گوگل وبلاگ بسازید.

لیست بیش از ۲۰۰ عدد پروفایل بک لینک رایگان

لیست بک لینک های بالا از ۱۰۰۰۰ بک لینک رایگان که هیچ از ۱۰۰۰۰۰ بک لینک رایگان هم بهتره حتما تست کنید محشره.

برخی از لینک های موجود برای پروفایل لینک در ادامه تقدیم حضور می شوند :

 • https://devpost.com/
 • https://gitlab.com/
 • https://alternativeto.net/
 • https://www.viki.com/
 • https://www.exchangle.com/
 • https://www.etsy.com/
 • https://www.creativelive.com/
 • https://soundation.com/
 • https://www.chowhound.com/
 • http://wolpy.com/
 • https://www.minds.com/
 • https://www.etsy.com
 • https://www.goodreads.com/
 • https://archive.org
 • https://www.kickstarter.com/
 • https://www.4shared.com/
 • https://www.bloglovin.com/
 • https://www.instructables.com
 • https://www.change.org
 • https://www.academia.edu/
 • https://www.rottentomatoes.com/
 • https://ask.fm
 • https://8tracks.com/
 • https://www.verlocal.com/
 • https://startupmatcher.com/
 • https://www.selfgrowth.com/
 • https://www.magnitt.com/
 • http://www.listoid.com/
 • https://www.fanfiction.net/
 • https://disqus.com
 • http://www.panoramio.com
 • https://addons.mozilla.org
 • https://myspace.com
 • https://www.openstreetmap.org
 • http://en.gravatar.com
 • https://www.zotero.org
 • http://www.last.fm
 • http://www.livejournal.com
 • https://www.ted.com
 • http://visual.ly
 • http://wordpress.org
 • https://github.com
 • https://www.xplace.com/
 • http://www.bizsheet.com/
 • http://www.twenty19.com/
 • https://www.tripline.net
 • https://www.themesnap.com/
 • https://www.sporcle.com
 • https://www.discogs.com/
 • http://ihubbub.com
 • https://www.trustroo.com/
 • https://www.memecenter.com/
 • https://www.quibblo.com/
 • https://www.seedandspark.com/
 • https://www.levo.com/
 • http://www.plerb.com/
 • https://stocktwits.com/
 • https://reedsy.com/
 • https://qudos.com
 • https://www.rtsoft.com/
 • https://www.ulule.com/
 • https://pixelation.org/
 • https://www.constantcontact.com/
 • https://www.zintro.com/
 • http://www.startalyze.com/
 • https://yarabook.com/
 • http://www.gistnetwork.org/
 • https://www.startupranking.com
 • https://appsumo.com
 • https://www.getrevue.co
 • https://themepalace.com/
 • https://dasauge.com/
 • https://archello.com/
 • https://www.startupdb.asia/
 • https://profiles.yourstory.com/
 • https://www.kaggle.com/
 • https://www.sugaroutfitters.com
 • https://500px.com/
 • http://addyp.com/
 • http://www.shoppaloalto.com/
 • https://publiclab.org/
 • http://pixeljoint.com/
 • https://www.smashwords.com/
 • https://steepster.com/
 • https://www.digitalocean.com/
 • https://www.openlearning.com/
 • http://www.cplusplus.com/
 • http://www.komikia.com/
 • http://appsplit.com/
 • https://itsmyurls.com/
 • https://www.bagtheweb.com/
 • https://www.lonelyplanet.com/
 • https://gitlab.com
 • http://www.dotnetfunda.com
 • https://www.clippings.me/
 • https://enternships.com/
 • https://www.spreaker.com/
 • http://theymakeapps.com/
 • https://www.pexels.com/
 • https://www.feedsfloor.com/
 • https://www.cnet.com
 • https://dailylit.com/
 • http://hoverboard.io/
 • http://reaach.com/
 • http://www.loopdesk.com/
 • https://prototypr.io/
 • http://defol.io/
 • http://www.nfomedia.com/
 • https://www.misterpoll.com/
 • https://www.gapyear.com
 • https://letterboxd.com
 • https://www.intensedebate.com/
 • https://myspace.com/
 • https://www.ultimate-guitar.com/
 • https://www.pbase.com/
 • https://www.deviantart.com/
 • https://cults3d.com/
 • https://www.pearltrees.com
 • https://www.metal-archives.com
 • https://coub.com/
 • https://gust.com/
 • https://myanimelist.net/
 • http://www.cplusplus.com
 • https://www.thebaynet.com/
 • http://uid.me/
 • http://guildwork.com/
 • https://www.gps-sport.net/
 • https://zeef.com/
 • https://cycling74.com/
 • http://www.mappery.com/
 • https://www.mightycause.com/
 • https://www.artfire.com/
 • https://www.seedandspark.com
 • http://www.supportduweb.com
 • https://findery.com/
 • https://www.turnkeylinux.org
 • https://www.wishlistr.com
 • https://www.ulule.com
 • https://stackoverflow.com
 • https://www.indiegogo.com/
 • https://disqus.com/
 • https://slides.com/
 • https://www.openstreetmap.org/
 • https://dashburst.com/
 • https://www.funadvice.com/
 • http://www.webestools.com/

..برخی از سایت های فوق نیاز به VPN دارند برای ورود..

و 👈👈👈 ۳۲ سایت جهت درج رایگان یا تقریبا رایگان مقالات و لینک های شما با قدرت دامنه بالا

و همچنین در اینجا 👈👈👈 معرفی ۱۵ سایت کانتنت مارکتینگ را هم ببینید..👌👌عالیه قدرت بکلینک ها..

بروزرسانی سایت های رایگان بکلینک سازی ادامه خواهد داشت…

در ادامه همین مطلب، چنانچه سایت های دیگری که از نظر قدرت دامنه و کیفیت مورد تایید ما بودند یافت شود، افزوده می شود..

۳ کار مهم قبل از ساخت بک لینک رایگان در سال ۲۰۲۲

۱- تحقیق عبارات کلیدی را درست انجام داده باشید که اگر این کار را نکرده باشید ۱۰۰% بک لینک گرفتن بی فایده است

۲- رقبای خود را درست شناخته باشید و حتما یه دور مطالب اونا رو خونده باشید.

۳- مزیت رقابتی داشته باشید و برای نیچ مارکتینگ (تخصص اصلی خودتان که رقبا در آن خوب کار نمیکنند) خود فعالیت کنید.

این سه کار قبل از بک لینک سازی بسیار مهم هستند و باید در سال ۲۰۲۲ به آنها جدا توجه کرد

بک لینک رایگان – بک لینک رایگان

ایندکس شدن سریعتر بکلینک های دریافتی!

ایندکس سایت در گوگل

* * * پلان های خدماتی سئو ۶ * * *

بک لینک رایگان – بک لینک رایگان

با عضویت در کانال اینستاگرام ما از مشاوره رایگان سئو بهره مند شوید

بک لینک رایگان – بک لینک رایگان

با عضویت در کانال اینستاگرام ما همچنین می توانیم کیفیت بکلینک های شما را بررسی و راهکار مناسبی برای رشد سایتتان به شما ارائه دهیم

بک لینک رایگان – بک لینک رایگان

موضوعات مرتبط این مقاله :

 • بک لینک رایگان گوگل
 • بک لینک سایت رایگان
 • بک لینک ساز رایگان
 • لیست بک لینک رایگان

بک لینک رایگان


تعداد بازدید :

نوشته شده توسط : سعید اسحاق زاده

مدیر وب سایت عصر اطلاعات به نشانی کوتاه شده : i32.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • زهرا گفت:

  ممنون از مقاله بسیار مفیدتون

 • سپهر گفت:

  ممنون از شما
  برای سئو کارها عالی هست این مطالب

 • سیما گفت:

  ممنون
  خیلی کامل بود

 • پزشکا گفت:

  ممنون از مطالب خوبتون

 • ایمان گفت:

  مطلب کامل و خوبی بود

 • آسمان مجازی گفت:

  سلام خسته نباشید شما بک لینک فروشی دارید من اطلاعات کافی ندارم راهنمایی بفرمائید جهت خرید ممنونم

  • saeed eshaghzadeh گفت:

   با سلام
   طی تماس تلگرامی هماهنگی های لازم صورت گرفت
   و در نهایت از خرید و اعتماد شما سپاسگزاریم 🙂

 • زر گفت:

  وقت بخیر
  من تو سایت smallseotools بک لینک ساختم و یکسری لینک بهم نشون داده ، حالا چطور از این ها استفاده کنم؟

  • saeed eshaghzadeh گفت:

   با سلام
   استفاده خاصی نمیشه برد از اینها و اینا خودشون تاثیرشون رو روی وب سایت میگذارند
   فقط باید صبر کنید

 • قیاسی گفت:

  با سلام
  بسیار مفید بود .ممنونم

 • حمید گفت:

  ممنون از راهنمایی کاملتون

 • رویا گفت:

  ممنون از وب سایت عالی شما
  از مطالب مفیدتون بسیار استفاده کردم

 • یوسف گفت:

  سلام ممنون بابت ارائه دادن این مقاله و همین طور معرفی وبسایت ها برای گرفتن بک لینک
  فقط یه سوال این وبسایت هایی که از طرف شما معرفی شدن همشون قابل اعتماد هستند درسته؟ منظورم اینکه به سایت ما یه وقت اسیب نزنند
  تشکر

  • saeed eshaghzadeh گفت:

   با سلام
   خیر آسیبی نمیزنند
   این روش معرفی سریع وب سایت ها به گوگل جهت بروزرسانی فهرست گوگل است و نه بکلینک و بارها و بارها تست شده است و مشکلی ایجاد نکرده است
   فقط نکته ای که هست این است که سئو سایت اول باید درست و حسابی کار شده باشد و اصولی و بعد از این شیوه برای ایندکس سریع سایت استفاده شود تا مشکلی پیش نیاد
   پیروز باشید

 • ترزیق چربی گفت:

  سلام ممنونم از معرفی سایتهایی با بک لینک رایگان استفاده کردم متشکرم

 • benya گفت:

  ممنون ار شما . خلاصه ما نفهمیدیم بک لینک خوبه یا بد هست ؟!

 • Outis گفت:

  عالی بود ممنون

 • عباس فعله گری گفت:

  دستتون درد نکنه خسته نباشید

 • ناشناس گفت:

  چه خوبه سایت ها رو بهمون معرفی کردی ممنون

 • طراحی سایت گفت:

  جالب بود – ممنون

 • آسمان مجازی گفت:

  سلام تشکر از خدمات خوبتون ممنونم

 • ytre گفت:

  ممنونم از وب سایت عالی و مطالب فوق العادتون…

 • zahra گفت:

  سلام مطلبتون فوق العاده بود اما یه سوال داشتم من یه مقاله در مورد اینکه بک لینک رایگان خوب نیست خوندم می خواستم بدونم همچین چیزی صحت داره?
  منون میشم جواب بدین چون خیلی سریع به راهنماییتون احتیاج دارم ممنون

  • سئو6 گفت:

   سلام
   بله همینطوره لینک رایگان که هیچ لینک های پولی هم میتونن آسیب بزنن به سایت خصوصا اگه از سایت های بی کیفیت گرفته بشن
   اما این مطلب ما ربطی به بکلینک نداره و در اصل یه نوع پینگ گرفتن برای سایت است آن هم از سایت های بزرگ که در نهایت منجر به ایندکس شدن سریع تر سایت میشه

 • علی گفت:

  ممنون از شما واقعا کارتون عالیه ! من هر روز به سایتتون سر میزنم

 • حسین گفت:

  ممنون برای جدا استفاده کردم

 • یو فایل گفت:

  عالی بود تشکر

 • matin گفت:

  ممنون از سایت خوبتون
  بهترین سایت سئو

 • mamasmamas گفت:

  واقعا جالب بود ممنون

 • رضا گفت:

  سلام خیلی ممنون عالی بود

 • مهران گفت:

  سلام واقعا مطالب مفیدی بود خسته نباشید

 • فرشید گفت:

  ممنون بابت سایت خوبتون

 • Tanha گفت:

  بسیار عالی بود

 • فیلم ایرانی گفت:

  خوب بود

 • احسان گفت:

  عالی بود مرسی

 • سعیدی گفت:

  بسیار عالی و کاربردی بود

 • ترفند و اموزش گفت:

  ممنون عالی بودن سایت ها

 • آموزشگاه سئو سایت سئو 6 :

  معرفی آموزشگاه سئو سایت سئو 6 :

  در بهمن ماه سال 1391 به صورت رسمی وارد عرصه وبسایت های ایرانی شدیم پس از یک سال و نیم تحقیق در حوزه سئو سال 93 .با ورود به حوزه سئو با کاهش رتبه الکسا شروع به کار دیجیتال مارکتینگ کردیم
  .تا کنون بالغ بر 30 پروژه شرکتی سئو انجام داده و در حال خدمت دهی مستمر و پشتیبانی از مشتریان هستیم

  آموزشگاه سئو سایت سئو 6 برای حمایت از کسب و کار های نوپا خدمات مشاوره سئو خود را در تلگرام انجام می دهد. پس از ارسال پیام در تلگرام، ما حداکثر پس از 72 ساعت پاسخ گوی شما دوستان هستیم با کلیک بر روی نماد تلگرام زیر در تلگرام به ما پیام دهید :

  محصولات ویژه ما

  پکیج آموزش سئو رایکان فارسی
  چک لیست سئو 2021

  هر مقاله از سئو 6 یک نکته میلیون دلاری دارد

  امیدواریم متوجه نکات میلیون دلاری سئو 6 بشوید

  مهندس اسحاق زاده :
  کلیه مطلب سایت سئو 6 متعلق به مرکز نرم افزاری عصر اطلاعات است لذا از کپی آنها بدون لینک به مطلب اصلی خودداری نمایید