آموزشگاه سئو سایت سئو 6

بک لینک رایگان با همان هزینه سئوی سایت

بک لینک رایگان + سئوی اولیه سایت

بک لینک رایگان - بک لینک ایرانی رایگان دو فالو Do Followبک لینک رایگان یکی از شیوه های کار آمد در زمینه افزایش رتبه سایت در گوگل و در نتیجه افزایش ترافیک سایت است .

بک لینک رایگان چیست؟

بک لینک یا پیوند ورودی در واقع لینک به سایر وب سایت ها است، که به آن لینک خروجی هم می گویند، اگر سایت دیگری به وب سایت شما لینک داده باشد می گویند شما از آن وب سایت بک لینک دارید. اما اگر از سایت هایی که به رایگان امکان بک لینک دادن به شما می دهند لینک بگیرید بک لینک رایگان گرفته اید.

موضوعات مرتبط این مقاله :

بک لینک رایگان با استفاده از وب سایت های موجود در فضای مجازی قابل اخذ کردن است و نیاز به دانش و یا تجربه خاصی ندارد، اما ما در سئو ۶ با دریافت هزینه سئو اولیه وب سایت شما یا هزینه مشاوره سئو به شما بکلینک های رایگانی میدهیم که میتواند در بهبود رتبه سایت شما موثر باشد.

https://seo6.ir/wp-content/uploads/2020/09/backlink.mp3?_=1

برای گرفتن بک لینک رایگان بهتر است حداقل ۲ سه ماه سایت تان عمر داشته باشد همچنین بهتر است حداقل ۴۰ مطلب مفید با تعداد کلمات بالای ۵۰۰ داشته باشید تا بکلینک برایتان مفیدتر باشد.

همچنین بهترین بکلینک های رایگان بک لینک هایی هستند که شما از وبلاگ یا سایت های خود گرفته باشید و یا لینک سازی در شبکه های اجتماعی خود انجام داده باشید…

در ابتدا بگذارید به مفهوم دامین آتوریتی و پیج آتوریتی اشاره کوتاهی بکنیم و نگاهی به این دو مفهوم داشته باشیم.

 

بک لینک رایگان – بک لینک رایگان

دامین آتوریتی و پیج آتوریتی و تاثیر آن در بکلینک سازی :

این مقاله را در خصوص آتوریتی بخوانید : پیج آتوریتی موز رنک چیست و آیا واقعا خیلی مهم است

دامین آتوریتی یا قدرت دامنه مولفه ای است برای سنجش اعتبار سایت شما برای گوگل، عدد مربوط به دامین آتوریتی بین ۱ تا ۱۰۰ در تغییر است.

شما برای افزایش آن ناچار هستید که از سایت های مختلف بکلینک بگیرید و یا از همه بهتر در شبکه های اجتماعی فعالیت خوبی داشته باشید…

قبل از فکر به خرید بک لینک مقاله جامع سفارش بک لینک ما را بخوانید.

پیج آتوریتی یا قدرت صفحات سایت شما، به چند مولفه ارتباط پیدا میکنند:

تمام این موارد به صورت مستقیم بر روی افزایش پیج آتوریتی سایت شما تاثیر گذار هستند.

بک لینک رایگان – بک لینک رایگان

تاثیر دامین آتوریتی بر کیفیت بک لینک

توجه : تاثیرگذاری دامین آتوریتی و پیج آتوریتی سایت ها بر سایت شما به این گونه است که اگر سایتی که قصد بکلینک گرفتن ازش دارید قدرت دامنه بالاتری نسبت به شما داشته باشد بکلینک گرفتن از آن میتواند تاثیر مثبتی برای سایت شما داشته باشد و اگر سایت مذکور از سایت شما ضعیف تر باشد خب بکلینک ها میتواند تاثیر منفی بر سایت شما بگذارد.

نکته مهم : بکلینک گرفتن از سایت هایی که به مقدار زیاد به سایت های دیگر بکلینک داده اند می تواند تاثیر منفی بر رتبه سایت شما و قدرت سایت شما بگذارد چرا که عموما سایت هایی که تعداد زیادی بکلینک به سایت های دیگر داده اند از دید گوگل مجرم شناخته می شوند و اسپم اسکور آنها بالا میرود.

اسپم اسکور سایت ها اگرچه اهمیت بسیار زیادی دارند ولی بنظر میرسد که طبیعی لینک کردن از آن هم مهمتر است، یعنی به عنوان مثال اگر شما متن لینک یا بکلینک خود را که به آن Anchor Text میگویند همیشه در بکلینک سازی هایی که انجام می دهید دقیقا همان کلمه کلیدی سایتتان قرار دهید میتواند برایتان مشکل ساز شود چرا که گوگل متوجه میشود و ممکن است سایت شما را در آن کلمه کلیدی یا تمام کلمات کلیدی مهمتان جریمه کند.

بک لینک رایگان – بک لینک رایگان

تذکر : در دو آپدیت اخیر گوگل یکی در اواخر سال ۲۰۱۹ و یکی هم در می ۲۰۲۰ همانطور که می دانید تاکید گوگل بر کیفیت مقالات خیلی بیشتر از قبل شده است و لازم است شما نیز قبل از هر اقدامی برای بکلینک سازی و یا لینک بیلدینگ در شبکه های اجتماعی خود به کیفیت مقاله توجه ویژه ای داشته باشید.

کیفیت مقاله را اول بالا ببرید بعد بکلینک رایگان بگیرید!؟

ویدئوی زیر را از دست ندهید :

کیفیت مقاله یکی از مهمترین فاکتور ها است برای  رتبه گرفتن وب سایت شما، به شما پیشنهاد می کنیم:

برای بهبود کیفیت مقاله خود مطلب قدیمی ما در خصوص نحوه مطلب گذاری درست را مطالعه کنید روی لینک روبرو کلیک کنید و مقاله مطلب گذاری را بخوانید : مطلب گذاری رو درست انجام بدید

از کجا بفهمیم قدرت سایتی که میخواهیم از آن بکلینک بگیریم چند است؟

با ورود به سایت : websiteseochecker قدرت سایت خود و هر سایت دیگری که می خواهید از آن بکلینک بگیرید را بررسی کنید، بهتر است سایت های با قدرت بالا را برای شروع انتخاب کنید.

نا به توصیه ما در سئو ۶ بهترین کار برای همیشه استفاده از شبکه های اجتماعی و عدم خرید و یا ایجاد بکلینک در هر سایتی با هر قدرت دامنه ای است.

بک لینک رایگان – بک لینک رایگان

علت اینکه میگوییم بکلینک نگیرید این است که بهتر است طبیعی عمل کنید تا مورد مجازات گوگل قرار نگیرید و گوگل شما رو یک فرد متقلب شناسایی نکند.

البته نتیجه گرفتن از شبکه های اجتماعی و لینک سازی در آنها بسیار زمان بر هست و شاید شما بخواهید بلاخره از وب سایت هایی که مورد تایید چند نفر سئو کار هستند بکلینک بگیرید، به همین خاطر در اینجا چند سایت که در وبمستر سلام معرفی شده اند و تست کرده ایم را به شما معرفی می کنیم.

بکلینک در شبکه های اجتماعی ایرانی، کدوم شبکه های اجتماعی ایرانی بکلینک های موثر تری دارند؟؟

تذکر مهم قبل از شروع کار : بکلینک سازی در هر جایی غیر از سایت خودتان به منزله ریپورتاژ آگهی می باشد و بهتر است که متن مجزا و منحصر بفردی برای آن بنویسید هرچند که کوتاه باشد!

در مطلب فوق بک لینک های وبلاگی ایرانی فالو را قرار داده ایم که می توانند برای شما به شدت مفید باشند.

دریافت بک لینک رایگان از شبکه های اجتماعی یکی از بهترین کار هاست پس حتما دریافت بک لینک رایگان از سوشیال ها رو فراموش نکنید.

شبکه های اجتماعی ایرانی زیر بکلینک های موثری دارند :

(در سایت آخری لینک مستقیم به سایت داده نمیشود ولی ورودی خوبی برای سایت خواهد داشت.)

چه موقع بک لینک سازی را باید شروع کنیم؟ چگونه بک لینک رایگان بگیریم

چگونه بک لینک رایگان بگیریم ، چگونگی آن زیاد اهمیتی ندارد به قول علما شلخته بک لینک بگیرید و بی نظم اما بدانید چه موقعی خوب است بک لینک بگیرید.

معمولا کاربران میگن چگونه بک لینک درست کنیم اما ما به شما میگوییم چه زمانی باید بک لینک درست کنید چون چه زمانی مهم تر است از چگونه..

طبق نظر کارشناسان سئو زمانی شما مجاز به آغاز بک لینک سازی هستید که وب سایت شما بین رتبه ۵ تا ۱۵ در گوگل قرار گرفته باشد (یعنی یا وسط صفحه اول یا وسط صفحه دوم آمده باشد.)

نکته فوق العاده جذاب اینکه در سال ۲۰۲۱ بک لینک از دیگر وب سایت های خودتان موثر تر خواهد بود، همچنین از آن هم مهمتر اینکه اگر می خواهید رقبای خود را بگیرید بهتر است اول سایت های آن ها را بررسی و تفاوت مقاله آنها با مقاله خود را کاملا بررسی کنید. (*این نکته میلیون دلاری در سئو بود*)

برای اینکه سایت خود را به این رتبه برسانید لازم است مطلب گذاری را درست انجام دهید که در مطلبی که لینک آن در زیر آمده کامل نحوه مطلب گذاری را شرح داده ایم:

تذکر خیلی خیلی مهم و حیاتی : از لینک سازی داخلی غافل نشوید و آنرا به نحو احسنت انجام دهید.

برای گوگل بسیار زیاد مهم است که شما صفحات خود را چگونه معرفی می کنید و داخل سایت خود چگونه آنها را تعریف می کنید.

حتی به عقیده ما لینک سازی داخلی بسیار مهمتر و تاثیرگذار تر از لینک سازی خارجی است و بهتر است صفحات مهم را به کاربران معرفی کنید و آنها را تشویق به بازدید از صفحات مهم سایتتان کنید.

برای درک بهتر لینک سازی داخلی فرض کنید وارد مغازه ای شده اید برای خرید جنسی سپس از فروشنده توضیحات می خواهید. کدام مورد پسند شماست؟ فروشنده به بهترین شکل ممکن محصول خود را معرفی و بولد کند یا بگوید از کیفیت آن اطلاعی ندارم یا کارخانه سازنده آنرا نمیشناسم و… (معرفی زیبای محصولات و مقالات سایت شما برابر است با انتقال ترافیک سایتتان به آن مقاله یا محصول و این برای گوگل خیلی خوشایند است).

موضوعات مرتبط این مقاله :

سایت های بکلینک رایگان

سایت هایی که در این مطلب به شما معرفی می کنیم برای کسب بکلینک رایگان از سایت های بک لینک با کیفیت تلفیقی از تجربه چندین ساله ما در امر سئو و تحقیقات جناب نورمحمدی در وبمستر سلام می باشد.

دریافت بک لینک رایگان از وب سایت های ساخت بلاگ یا صفحه هم کار خوبی است که البته بهتر است بکلینک کلمه کلیدی نباشد.

دریافت بک لینک رایگان با کلمه کلیدی اصلی مقالات در وب سایت های زیر می تواند شما را پنالتی کند!!

برای دیدن مقاله بکلینک سازی در وبمستر سلام میتوانید به سایت وبمسترسلام مراجعه کنید… : https://bit.ly/2ZUJ5Ur

اما در اینجا سعی داریم در بهترین لینک های اشاره شده در مقاله بکلینک سازی وبمستر سلام اشاره کرده و تجربیات خود در سئو ۶ را هم به آن بی افزاییم تا بتوانید بهترین نتیجه را کسب کنید.

سایت lonelyplanet : بعد از انجام ثبت نام به بخش Settings رفته و در قسمت Link آدرس وب سایت خود را وارد کنید.

سایت qowap.com هم یک سایت وبلاگی هست که با ثبت نام در آن در واقع صاحب یک وبلاگ می شوید و پس از ورود به وبلاگ خود میتوانید با درج مقالات در آن به سایت خود بکلینک دهید..

در سایت : myspace نیز میتوانید در پروفایل خودتان لینک به سایت خود ایجاد کنید..

به سایت http://telegra.ph وارد شوید در مورد سایتتان یا مقاله ای که اخیرا گذاشته اید و یا محصولاتی که قصد دارید رتبه بهتری کسب کنند چیزی نوشته و منتشر کنید.

آموزش ساخت بک لینک

برای ساخت بک لینک در سایت های زیر عضو شوید

سایت های بیشتر برای اخذ بک لینک

در سایت بالاترین عضو شوید و مطلبتان را تبلیغ کنید.

در سایت : Tagged عضو شوید و لینک سازی کنید

در سایت : reddit هم میتوانید پیوند مقالات را بگذارید.

در سایت http://pointblog.net میتوانید وبلاگ بسازید و مطالب خودتون رو در اون لینک کنید

سایت https://tilda.cc سایت دیگری برای وبلاگ سازی.. (اسپم اسکور بالا دارد و برای سایت های ضعیف مناسب است)

در سایت میلر لایت لندینگ پیج بسازید (آتوریتی ۸۰ و خیلی عالییییییییییییییه)

در سایت گوگل وبلاگ بسازید.

لیست بیش از ۲۰۰ عدد پروفایل بک لینک رایگان

لیست بک لینک های بالا از ۱۰۰۰۰ بک لینک رایگان که هیچ از ۱۰۰۰۰۰ بک لینک رایگان هم بهتره حتما تست کنید محشره.

برخی از لینک های موجود برای پروفایل لینک در ادامه تقدیم حضور می شوند :

 

..برخی از سایت های فوق نیاز به VPN دارند برای ورود..

و 👈👈👈 ۳۲ سایت جهت درج رایگان یا تقریبا رایگان مقالات و لینک های شما با قدرت دامنه بالا

و همچنین در اینجا 👈👈👈 معرفی ۱۵ سایت کانتنت مارکتینگ را هم ببینید..👌👌عالیه قدرت بکلینک ها..

بروزرسانی سایت های رایگان بکلینک سازی ادامه خواهد داشت…

در ادامه همین مطلب، چنانچه سایت های دیگری که از نظر قدرت دامنه و کیفیت مورد تایید ما بودند یافت شود، افزوده می شود..

بک لینک رایگان – بک لینک رایگان

ایندکس شدن سریعتر بکلینک های دریافتی!

* * * پلان های خدماتی سئو ۶ * * *

 

بک لینک رایگان – بک لینک رایگان

با عضویت در کانال اینستاگرام ما از مشاوره رایگان سئو بهره مند شوید

بک لینک رایگان – بک لینک رایگان

با عضویت در کانال اینستاگرام ما همچنین می توانیم کیفیت بکلینک های شما را بررسی و راهکار مناسبی برای رشد سایتتان به شما ارائه دهیم

بک لینک رایگان – بک لینک رایگان

موضوعات مرتبط این مقاله :

  • بک لینک رایگان گوگل
  • بک لینک سایت رایگان
  • بک لینک ساز رایگان
  • لیست بک لینک رایگان

بک لینک رایگان

خروج از نسخه موبایل