سئو 6
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

برای مشاهده لیست علاقه مندی ها وارد شوید!

مشاهده محصولات فروشگاه

نحوه رتبه بندی سایت الکسا

نحوه رتبه بندی سایت الکسا چگونه است چطور رتبه کشوری ارگانیک از الکسا بگیریم؟

نحوه رتبه دهی الکسا همیشه مورد بحث بوده و در این مطلب از سئو 6 هم به صورت اختصاصی به یک سوال که توسط یکی از مشتریان پرسیده شد پاسخ میدهیم، سوال مشتری ما این بود که چرا علی رغم اینکه سایت من روی هاست فرانسه است، رتبه کشور فرانسه رو نگرفته؟

ویدئویی که برایتان آماده کرده ایم در 5 دقیقه به شما توضیح می دهد که نحوه رتبه دهی الکسا به چه صورت است و چگونه می توان رتبه کشور خاصی را بهبود بخشید..

نحوه رتبه بندی سایت الکسا چگونست – رتبه فرانسه ارگانیک!؟+ فیلم ⭐️

فقط دقت کنید که بهترین ترافیک ترافیک گوگل هست برای کاهش رتبه الکسا..

ویدئو زیر را مشاهده کنید و حتما متن این مقاله را هم تا انتها بخوانید زیرا که خیلی مهم و حیاتی است.

خب در مرحله اول باید بدانید که موقعیت هاست شما قطعا ارتباطی به رتبه گرفتن از آن کشور پیدا نمی کند و این صرفا ورودی سایت شما هست که مرتبط است با رنک الکسای سایت شما و اینکه رتبه چه کشوری رتبه اصلی سایت شما خواهد بود.

تذکر : در خصوص جمله بالا لازم است بدانید اگر سایت شما از چند کشور مختلف ورودی برابری داشته باشد رتبه کشوری به عنوان رتبه اصلی و کشوری سایت شما در الکسا ثبت می شود که کمتر باشد و در واقع بهتر باشد..

یعنی اگر مثلا سایت شما در آمریکا رتبه 500000 را دارد و در چین رتبه 498000 را دارد خب رتبه کشور چین به عنوان رتبه کشوری سایت شما در الکسا لحاظ می شود و رتبه ای که بعد از رتبه جهانی سایت شما مردم در الکسا می بینند رتبه کشور چین خواهد بود.

 

پکیج سئو

چک لیست سئو 2021

 

حال اگر شما مدتی آی پی های کشور چین را در سایتتان مسدود کنید ممکن است بعد از گذشت مدت زمانی رتبه کشور آمریکا برای سایت شما ثبت شود و در آن کشور رتبه بگیرید و رتبه روز به روز بهتر شود..

به عنوان مثال مدتی که اینترنت در ایران قطع بود سایت یکی از مشتریان ما رتبه کشور آمریکا را در الکسا گرفته بود و رتبه نزدیک 2 هزار ایرانش از بین رفته بود و سوالش از ما این بود که آیا این رتبه بر می گردد که ما گفتیم بله با گذشت زمان رتبه ایران سایت شما برخواهد گشت و این اتفاق هم افتاد.

حال مهم ترین بحث این است که چطور می توان از یک کشور مشخص فقط ورودی داشت و از سایر کشور ها ورودی سایت را به حداقل رساند؟

نحوه رتبه بندی سایت الکسا

اولین کاری که می تواند موثر باشد مسدود کردن آی پی کشور هایی است که بیشترین بازدید را از سایت شما دارند.

دومین کار موثر هم جذب ترافیک ارگانیک آن هم با تمرکز بر روی کلمات کلیدی هدف است..

و اگر شما نمی توانید در کلمات مناسب رتبه بگیرید بهتر است قدرت سایت خود را تقویت کنید و سپس از این طریق به جذب ترافیک بپردازید.

همچنین می توانید فروم ها و شبکه های اجتماعی فعال در کشور هدف خود را پیدا کنید و برای کاهش رتبه الکسا در چین هلند آلمان استرالیا و یا هر جای دیگری روی آنها فعالیت داشته باشید.

برای سفارش کاهش تضمینی رتبه الکسا با ما در تماس باشید.

نکته میلیون دلاری : در واقع رتبه الکسا اهمیت چندانی ندارد چیزی که بسیار مهم است رتبه سایت شما در گوگل است است و چیزی که از این هم مهمتر است تجربه خوب کاربر در وب سایت شماست
مهندس سعید اسحاق زاده

بنده مهندس فناوری اطلاعات هستم. مدیریت تیم سئو 6 تقریبا میشه گفت از سال 79 که با کامپیوتر و ویندوز آشنا شدم، بالای 40% عمرم رو در این راه صرف کردم. زندگی پر فراز و نشیبی داشتم، اما عقیده ام اینه که هر فرازی یه فرودی داره و خلاصه صبوری آخرش اون نتیجه مطلوب رو به همراه خواهد داشت. و عاقبت این صبر هم شد آشنایی با سئو که اولین شرطش صبره. خوشحال میشم برای حمایت از ما و توسعه کار ما این مطالب رو برای دیگران بفرستید

لینک کوتاه:
0