خانه » آموزش سئو » الکسا و رنکینگ » نحوه رتبه بندی سایت الکسا

نحوه رتبه بندی سایت الکسا چگونه است چطور رتبه کشوری ارگانیک از الکسا بگیریم؟

نحوه رتبه دهی الکسا همیشه مورد بحث بوده و در این مطلب از سئو ۶ هم به صورت اختصاصی به یک سوال که توسط یکی از مشتریان پرسیده شد پاسخ میدهیم، سوال مشتری ما این بود که چرا علی رغم اینکه سایت من روی هاست فرانسه است، رتبه کشور فرانسه رو نگرفته؟

ویدئویی که برایتان آماده کرده ایم در ۵ دقیقه به شما توضیح می دهد که نحوه رتبه دهی الکسا به چه صورت است و چگونه می توان رتبه کشور خاصی را بهبود بخشید..

نحوه رتبه بندی سایت الکسا چگونست – رتبه فرانسه ارگانیک!؟+ فیلم ⭐️

فقط دقت کنید که بهترین ترافیک ترافیک گوگل هست برای کاهش رتبه الکسا..

ویدئو زیر را مشاهده کنید و حتما متن این مقاله را هم تا انتها بخوانید زیرا که خیلی مهم و حیاتی است.

خب در مرحله اول باید بدانید که موقعیت هاست شما قطعا ارتباطی به رتبه گرفتن از آن کشور پیدا نمی کند و این صرفا ورودی سایت شما هست که مرتبط است با رنک الکسای سایت شما و اینکه رتبه چه کشوری رتبه اصلی سایت شما خواهد بود.

تذکر : در خصوص جمله بالا لازم است بدانید اگر سایت شما از چند کشور مختلف ورودی برابری داشته باشد رتبه کشوری به عنوان رتبه اصلی و کشوری سایت شما در الکسا ثبت می شود که کمتر باشد و در واقع بهتر باشد..

یعنی اگر مثلا سایت شما در آمریکا رتبه ۵۰۰۰۰۰ را دارد و در چین رتبه ۴۹۸۰۰۰ را دارد خب رتبه کشور چین به عنوان رتبه کشوری سایت شما در الکسا لحاظ می شود و رتبه ای که بعد از رتبه جهانی سایت شما مردم در الکسا می بینند رتبه کشور چین خواهد بود.

 

پکیج سئو

چک لیست سئو 2021

 

حال اگر شما مدتی آی پی های کشور چین را در سایتتان مسدود کنید ممکن است بعد از گذشت مدت زمانی رتبه کشور آمریکا برای سایت شما ثبت شود و در آن کشور رتبه بگیرید و رتبه روز به روز بهتر شود..

به عنوان مثال مدتی که اینترنت در ایران قطع بود سایت یکی از مشتریان ما رتبه کشور آمریکا را در الکسا گرفته بود و رتبه نزدیک ۲ هزار ایرانش از بین رفته بود و سوالش از ما این بود که آیا این رتبه بر می گردد که ما گفتیم بله با گذشت زمان رتبه ایران سایت شما برخواهد گشت و این اتفاق هم افتاد.

حال مهم ترین بحث این است که چطور می توان از یک کشور مشخص فقط ورودی داشت و از سایر کشور ها ورودی سایت را به حداقل رساند؟

اولین کاری که می تواند موثر باشد مسدود کردن آی پی کشور هایی است که بیشترین بازدید را از سایت شما دارند.

دومین کار موثر هم جذب ترافیک ارگانیک آن هم با تمرکز بر روی کلمات کلیدی هدف است..

و اگر شما نمی توانید در کلمات مناسب رتبه بگیرید بهتر است قدرت سایت خود را تقویت کنید و سپس از این طریق به جذب ترافیک بپردازید.

همچنین می توانید فروم ها و شبکه های اجتماعی فعال در کشور هدف خود را پیدا کنید و برای کاهش رتبه الکسا در چین هلند آلمان استرالیا و یا هر جای دیگری روی آنها فعالیت داشته باشید.

برای سفارش کاهش تضمینی رتبه الکسا با ما در تماس باشید.


تعداد بازدید :

نوشته شده توسط : سعید اسحاق زاده

مدیر وب سایت عصر اطلاعات به نشانی کوتاه شده : i32.ir

آموزشگاه سئو سایت سئو 6 :

معرفی آموزشگاه سئو سایت سئو 6 :

در بهمن ماه سال 1391 به صورت رسمی وارد عرصه وبسایت های ایرانی شدیم پس از یک سال و نیم تحقیق در حوزه سئو سال 93 .با ورود به حوزه سئو با کاهش رتبه الکسا شروع به کار دیجیتال مارکتینگ کردیم
.تا کنون بالغ بر 30 پروژه شرکتی سئو انجام داده و در حال خدمت دهی مستمر و پشتیبانی از مشتریان هستیم

آموزشگاه سئو سایت سئو 6 برای حمایت از کسب و کار های نوپا خدمات مشاوره سئو خود را در تلگرام انجام می دهد. پس از ارسال پیام در تلگرام، ما حداکثر پس از 72 ساعت پاسخ گوی شما دوستان هستیم با کلیک بر روی نماد تلگرام زیر در تلگرام به ما پیام دهید :

محصولات ویژه ما

پکیج آموزش سئو رایکان فارسی
چک لیست سئو 2021

هر مقاله از سئو 6 یک نکته میلیون دلاری دارد

امیدواریم متوجه نکات میلیون دلاری سئو 6 بشوید

مهندس اسحاق زاده :
کلیه مطلب سایت سئو 6 متعلق به مرکز نرم افزاری عصر اطلاعات است لذا از کپی آنها بدون لینک به مطلب اصلی خودداری نمایید