چرا الکسای سایتم آپدیت نمیشه و چگونه رتبه الکسا رو سریع کاهش بدم؟

چرا الکسای سایتم آپدیت نمیشه و چگونه رتبه الکسا رو سریع کاهش بدم؟

در این مطلب از سئو 6 به دو سوال مهم می‌پردازیم باما همراه باشید.

✨✨✨

چکیده کل مطلب : آپدیت نشدن رتبه الکسای هر سایتی معمولا دو علت عمده دارد، یا سایت فعال نبوده و یا فعالیت زیادی داشته است.

تذکر : آپدیت نشدن رتبه الکسا و عدم نمایش رتبه الکسا در 17 تیرماه 1401 که در آن قرار داریم، به خاطر تعطیلی سرویس الکسا هست.

البته سایت های مشابه الکسا را با کلیک بر روی لینک زیر می توانید ببینید :

سایت های مشابه الکسا

نکته مهم : البته رتبه جهانی الکسا هنوز هم توسط افزونه سئو Open SEO Stats (برای کروم) نمایش داده می شود و این یعنی اینکه هنوز سرویس الکسا کاملا تعطیل نشده است و در حال نمایش رتبه الکسا توسط افزونه هاست

در حالت اول چنانچه به سایت رسیدگی نکنید و آن را بروز رسانی نکنید یا تبلیغات در شبکه های اجتماعی برای سایتتان نداشته باشید، رتبه سایت افت می کند و زمانی که فعالیت زیادی دارید ممکن است دو هفته زمان ببرد تا رتبه الکسای شما آپدیت شود.

درج محتوا به صورت منظم و روزانه، به طور چشمگیری در کاهش رتبه الکسا موثر است. در یک وبسایت فروشگاهی بهتر است درج کلی محصولات برای کاهش الکسا صورت بگیرد و سعی کنید مقالات با کیفیت داشته باشید و از فیلم غافل نشوید.

✨✨✨

عدم نمایش رتبه الکسا در ایران به چه خاطر است؟

علت عدم نمایش رتبه الکسا چیست؟

اگر در بهبود رتبه الکسا و یا به تازگی سیمیلار وب مشکل دارید به صفحه کاهش رتبه الکسا بروید

عدم نمایش رتبه الکسا الان علتش این است که الکسا ایران رو تحریم کرده و شما با فیلتر شکن قادر به مشاهده رتبه سایتتان در تولبار الکسا و سایت الکسا هستید، اما دلیل دیگری هم برای سایت های تازه تاسیس دارد و آن هم کم فعالیت بودن و نداشتن محتوای آنهاست که با اندکی تلاش رتبه الکسا جهانی و رتبه الکسای ایران داده می شود به وب سایت ها.

راه کار برای نمایش رتبه الکسا بدون استفاده از فیلترشکن

برای مشاهده رتبه الکسا بدون فیلتر شکن از افزونه اوپن سئو استیت (Open Seo State) استفاده کنید.

نکته : این افزونه علاوه بر نمایش بروز رتبه الکسا تمام موارد سئو رو هم به شما گزارش خواهد داد.

آموزش کار با این افزونه در پکیج آموزش سئو ما گنجانده شده..

چرا الکسای سایت آپدیت نمیشه؟؟

آپدیت نشدن رتبه الکسای هر سایتی معمولا دو علت عمده دارد، یا سایت فعال نبوده کلا و یا فعالیت زیادی دارد.

چرا الکسای سایت آپدیت نمیشه؟؟

در هنگام آپدیت نشدن رتبه الکسا به خاطر اینکه شما مدت زیادی است که فعالیت مناسبی روی سایت ندارید یا سایت را رها کرده اید معمولا بعد از آپدیت رتبه توسط الکسا که دو روزی زمان خواهد برد و اگر به سایت رسیدگی لازم را نکنید و آن را بروزرسانی نکنید و یا تبلیغاتی برایش در شبکه های اجتماعی انجام ندهید رتبه سایت افت می‌کند.

اما اگر به موقع متوجه شوید و اقدامات لازم را انجام دهید قطعا رتبه الکسای سایت شما بهتر خواهد شد، اما توجه داشته باشید که این اقدامات لازم است هوشمندانه صورت بگیرد.

همچنین زمانیکه سایت شما فعالیت زیادی دارد و رتبه خوبی هم دارد ممکن است رتبه الکسای سایت شما آپدیت نشود، اما اینبار دیده شده که تا دو هفته هم تغییری در رتبه از سوی الکسا برای سایت های با رنک خوب داده نشده و بعد از این مدت کاهش رتبه الکسا صورت گرفته است.

به هر حال چیزی که اهمیت ویژه دارد این است که حواس خود را به کاهش رتبه الکسا پرت نکنید و نگویید که چرا رتبه الکسای سایتم آپدیت نمیشه و هیچ اقدامی هم نکنید، شما برنامه روزانه خودتان را داشته باشید و طبق آن هم پیش بروید قطعا الکسا هم متوجه می شود و رتبه شما را بهتر خواهد کرد.

چگونه رتبه الکسا رو سریع کاهش بدم؟

در اینجا به چند نکته خیلی مهم در کاهش رتبه الکسا می‌پردازیم.

چگونه رتبه الکسا رو سریع کاهش بدم؟

اولین و مهمترین نکته درج محتوا به صورت منظم و روزانه هست که بسیار زیاد در کاهش رتبه الکسا موثر است.

همچنین اگر وب سایت فروشگاهی دارید درج کلی محصولات میتواند رتبه سایت شما را سریع کاهش دهد به عنوان مثال محصولات خود را یکجا و یکدفعه منتشر کنید داخل سایت تا تاثیر آن را ببینید.

سعی کنید مقالات با کیفیت بنویسید

در شبکه های اجتماعی که دارید حتما به صورت روزانه بکلینک به سایت خود بدهید و مقالات مختلف خود را لینک کنید

از اینستاگرام آپارات یوتیوب کلوب و فیسنما غافل نشوید تاثیر این شبکه های اجتماعی بر کاهش رتبه الکسا سایت شما چشم گیر خواهد بود.

هرگز از فیلم و صوت و تاثیر ویژه آنها غافل نشوید

به وب سایت خود یک نگاه از دید کاربر داشته باشید و سعی کنید تمام ایرادات آن را رفع کنید.

به سایت های مهم بکلینک بدهید و از سایت های قوی بکلینک بگیرید، یعنی اینکه اگر مقاله ای مینویسید سعی کنید که همیشه به یک یا چند مرجع در حوزه آن مطلب که بسیار قوی اما رقیب نباشند باشند لینک دهید. این کار باعث می‌شود مقالات شما از دید گوگل معتبر بنظر برسند و رتبه بهتری بگیرند و برای شما ترافیک ارگانیک به ارمغان بیاورند

نتیجه گیری و جمع بندی : بیش از اینکه نگران آپدیت نشدن رتبه الکسا سایت خود باشید پیگیر علت و علل آن باشید و سعی کنید تمام حواس خود را به چک کردن روزانه رتبه الکسا معطوف نکنید و برنامه منظم و روزانه خود را داشته باشید.

نکته میلیون دلاری : آپدیت شدن رتبه الکسا نباید برای ما موضوع مهمی باشد و مدام آن را بررسی کنیم چرا که این کار می‌تواند به یک عادت تبدیل شود و زمان را از ما بگیرد و ما را از تولید محتوا که مهمترین بخش یک وبسایت هست غافل کند.

منبع : وب سایت رسمی الکسامقاله کاهش سریع الکسا در سال 2020

برای سفارش کاهش تضمینی رتبه الکسا با ما در تماس باشید.

عدم نمایش رتبه الکسا

عدم نمایش رتبه الکسا

عدم نمایش رتبه الکسا

عدم نمایش رتبه الکسا

عدم نمایش رتبه الکسا

عدم نمایش رتبه الکسا

عدم نمایش رتبه الکسا

جهت مشاوره با ما در ایتا و تلگرام در تماس باشید : 09156581492

تازه ترین پست ها :