خانه » آموزش سئو » اهداف کیوردی » کسب درآمد از سوشال مدیا در ۲۰۲۱ چگونه است؟

کسب درآمد از سوشال مدیا چگونه است؟

کسب درآمد از سوشال مدیا چگونه از شبکه های اجتماعی کسب درآمد کنیم؟

اگر بدانید چگونه باید در شبکه های اجتماعی تبلیغات موثر داشته باشید و از آن طریق بازدید کنندگان شبکه های اجتماعی را به سمت سایتتان هدایت کنید می توانید روزانه و ماهانه هزینه قابل توجهی را برای تبلیغات ذخیره کنید.

تبلیغات مؤثر در شبکه‌ های اجتماعی به این صورت است که فقط نباید یک لینک را داخل شبکه ‌های اجتماعی قرار بدین و بهتر است برای آن توضیحات مناسبی انتخاب کنید و کاربر را از این طریق به کلیک و مشاهده لینک مجاب کنید.

چگونه از شبکه های اجتماعی کسب درآمد کنیم؟

چگونه از شبکه های اجتماعی کسب درآمد کنیم؟ در پاسخ ساده است : با جلب توجه کردن، اما در عمل بسیار پیچیده است و به سادگی نمی شود آن را انجام داد. اگر وب سایت دارید باید بتوانید کلیک بر روی لینک وب سایت خود را افزایش دهید.

روش های افزایش کلیک لینک ها

استفاده از ایموجی ها و تصاویر خیلی جذاب در افزایش کلیک بسیار مؤثر است و شما باید روی این کار تسلط کافی رو داشته باشید و بتوانید عنوان‌ های جذاب و توضیحات مناسب را انتخاب کنید.
اگر شما بتوانید بهترین عناوین و تصاویر و.. را انتخاب کنید و بالاترین کلیک را از لینک به خودتان اختصاص بدید میتوانید افراد بیشتری را به سایتتان هدایت کنید و یا نظر آنها را به خود جلب کنید بزرگترین گام را برای فروش برداشته اید.

اشتباهات رایج در لینک بیلدینگ

خیلی وقت ها ما فکر می ‌کنیم که کاربران باید روی هر لینکی که ما می ‌گذاریم کلیک کنند و وارد سایت ما بشوند، در صورتی ‌که این‌ طوری نیست و تا در ذهنشان اون لینک جذابیت نداشته باشه روی اون کلیک نمی‌ کنند و وارد سایت شما نمی ‌شوند.

بدانید که کاربران شبکه های اجتماعی که ممکن است مشتریان بالقوه شما محسوب شوند ربات نیستند که تحت فرمان شما باشند و از شما تبعیت داشته باشند و شما توقع داشته باشید که هرکاری که ازشون بخواهید انجام دهند (آن هم در ابتدای کار که اصلا شما را نمیشناسند).

باید بدانید که ذهن انسان در چند ثانیه و در یک اسکن چشمی حتی تصمیم می گیرد که یک تیتر را دنبال کند یا خیر، اگر شما در تیتر تبلیغاتتون از کلمات سمی مانند بهترین برترین ارزانترین و اینگونه کلمات استفاده کنید به احتمال زیاد از فیلتر مغز انسان ها عبور نخواهید کرد و آنها واکنش قابل توجی در خصوص لینک وب سایت شما انجام نمی دهند.

ممکنه خیلی‌ هاتون تا حالا تجربه تبلیغات در شبکه های اجتماعی را داشته باشید اما بعد از مدتی متوجه شدید که خیلی بازدهی کمی داشته براتون و کمترین نتیجه را از آن گرفتید که این دلیلش این است که شما نتوانستید افراد را قانع کنید که روی لینک شما کلیک کنند و در آن‌ ها ایجاد انگیزه برای بازدید ایجاد کنید.

انواع کاربران در شبکه های اجتماعی سرد گرم داغ

انواع کاربران در شبکه های اجتماعی سرد گرم داغ

چگونه کاربران را تشویق به کلیک کردن کنیم؟

کاری نداره خیلی سخت نیست، البته بهتره کمی تجربه کسب کنید و روش های مختلف را هم امتحان کنید، پیشنهاد ما به شما این است که ابتدا وب سایت های بزرگ و مطرح در حوزه کاری خود را بررسی کنید و ببینید آنها چگونه تیتر های جذاب می نویسند و کاربران را تشویق به مشاهده محصولات و مقالات خود می ‌کنند.

همچنین لازم است شما تصاویر وب سایت های مطرح را بررسی کنید و از آنها الگو برداری کنید جالب است بدانید در شبکه‌ های اجتماعی حساسیت زیادی بر روی برداری تصاویر در حال حاضر مشاهده نشده و شما می توانید به راحتی از تصاویر شگفت انگیز و جلب توجه کننده استفاده ببرید و با همراه کردن تیتر ها و توضیحات جذاب خود نرخ کلیک لینک های خود را در شبکه های اجتماعی افزایش دهید.

چند نمونه تیتر اشتباه برای تبلیغات در شبکه های اجتماعی

تخفیف شگفت انگیز

خرید فوری با مهلت محدود

دو مورد فوق در وب سایت شما ممکن است تیتر های قابل قبول و حتی ضروری محسوب شوند اما در شبکه های اجتماعی و برای افرادی که برند شما را اصلا نمیشناسند تیتر های مسموم محسوب می شوند.

چند نمونه تیتر صحیح در شبکه های اجتماعی

  • آیا می دانستید هنگام خرید از اینترنت به چه نکاتی باید توجه کنید؟
  • آموزش خرید مطمئن و امن از اینترنت
  • چگونه مهارت خود را افزایش دهیم؟
  • توانایی شما در حل مسائل چقدر است؟

تیتر های فوق به دلیل اینکه حس کنجکاوی را در افراد بر می انگیزند می توانند تیتر های خوبی برای شبکه های اجتماعی باشند.


تعداد بازدید :

نوشته شده توسط : سعید اسحاق زاده

مدیر وب سایت عصر اطلاعات به نشانی کوتاه شده : i32.ir

آموزشگاه سئو سایت سئو 6 :

معرفی آموزشگاه سئو سایت سئو 6 :

در بهمن ماه سال 1391 به صورت رسمی وارد عرصه وبسایت های ایرانی شدیم پس از یک سال و نیم تحقیق در حوزه سئو سال 93 .با ورود به حوزه سئو با کاهش رتبه الکسا شروع به کار دیجیتال مارکتینگ کردیم
.تا کنون بالغ بر 30 پروژه شرکتی سئو انجام داده و در حال خدمت دهی مستمر و پشتیبانی از مشتریان هستیم

آموزشگاه سئو سایت سئو 6 برای حمایت از کسب و کار های نوپا خدمات مشاوره سئو خود را در تلگرام انجام می دهد. پس از ارسال پیام در تلگرام، ما حداکثر پس از 72 ساعت پاسخ گوی شما دوستان هستیم با کلیک بر روی نماد تلگرام زیر در تلگرام به ما پیام دهید :

محصولات ویژه ما

پکیج آموزش سئو رایکان فارسی
چک لیست سئو 2021

هر مقاله از سئو 6 یک نکته میلیون دلاری دارد

امیدواریم متوجه نکات میلیون دلاری سئو 6 بشوید

مهندس اسحاق زاده :
کلیه مطلب سایت سئو 6 متعلق به مرکز نرم افزاری عصر اطلاعات است لذا از کپی آنها بدون لینک به مطلب اصلی خودداری نمایید