کاهش رتبه الکسا با نرم افزار alexa master

کاهش رتبه الکسا با نرم افزار alexa master امکان پذیر است اما اگر در کاهش رتبه الکسا مشکل دارید و برای این کار لحظه شماری میکنید آن را به ما بسپارید کاهش رتبه الکسا امری زمانبر است که اگر اصولی کار شود برای شما ماندگار خواهد بود اگر شما هم به فکر کاهش رتبه الکسای خود هستید در این مطلب میخواهیم به شما یک نرم افزار عالی را پیشنهاد کنیم که توسط آن میتوانید به سادگی رتبه الکسای سایت خود را افزایش دهید. آموزش را با ما همراه باشید ( دانلود نرم افزار هم داریم )…. شما برای افزایش رتبه الکسای خود بعد از ثبت سایت خود در alexa باید به فکر انجام مراحل زیر باشید: بهینه سازی قالب ( هم به فکر کد نویسی قالب باشید هم به فکر بهتر کردن ظاهر قالب ) بهینه سازی را تاجایی که نیاز است ادامه دهید.

سپس به کیفیت مطالب و گذاشتن مطلب اصلی باشید. سپس اگر سایت خود را تا رتبه ای مانند عصر اینفو پایین آورده اید حالا دیگر به فکر تبادل لینک سه طرفه باشید.

از معروف ترین و بهترن سایتهای تبادل لینک سه طرفه ایران میتوان به موارد زیر اشاره کرد: آفتاب تابان ، ارمیکا البته سایتهای زیادی برای تبادل لینک سه طرفه وجود دارد اما توصیه ما به شما این است که لینک زیادی به سایر سایت ها ندهید…. لینک زیاد به سایر سایتها باعث هدر رفتن ترافیک سایت شما میشود. از موارد بالا که به آنها اشاره شد بیشترین تاثیر را بر رتبه alexa بعد از کیفیت مطالب ظاهر سایت دارد. خوب اما اگر بعد از رسیدن به مطالب و ظاهر سایت خود خواستید رتبه alexa سایت خود را به شدت کاهش دهید تا بهتر دیده شوید در موتورهای جست و جو میتوانید بک لینک سه طرفه بسازید… نرم افزار alexa مستر نرم افزاری است که این کار را به سادگی برای شما انجام میدهد. اگر به سایت ارمیکا برید و کار را شروع کنید نحوه انجام کار سایت دستتان میاد. این سایت با امتیاز به بنر های شما برایتان کاربر میفرستد کار نرم افزار alexa مستر هم مشابه ارمیکاست. غصه آموزش تصویری را نخورید مراحل را به صورت تصویری توضیح میدیم .

کاهش رتبه الکسا به وسیله نرم افزار الکسا مستر alexa master

 

به وسیله add website سایت را افزوده و به وسیله add point به بازدید کننده گان امتیاز اختصاص دهید برای کل سایتاتون نهایت ۴۰۰۰ امتیاز در ابتدا در نظر گرفته میشه. برای افزایش امتیاز point باید تبلیغات سایت نرم افزار کاهش رتبه alexa master را در سایت خود قرار بدید. برای این کار بر روی get promo code کلیک کنید و یکی از نماد ها رو کدشو کپی و در سایتتون قرار بدید :

کاهش رتبه الکسا به وسیله نرم افزار الکسا مستر alexa master

 

دانلود الکسا مستر ( alexa master ) نرم افزار افزای حجم ۴٫۰۳ مگ کاهش رتبه الکسا بدون نرم افزار توسط عصر اینفو با تضمین عدم برگشت به رتبه های قبلی هم قابل انجام است کاهش رتبه الکسا با نرم افزار alexa master کاهش رتبه الکسا با نرم افزار alexa master کاهش رتبه الکسا با نرم افزار alexa master کاهش رتبه الکسا با نرم افزار alexa master کاهش رتبه الکسا با نرم افزار alexa master کاهش رتبه الکسا با نرم افزار alexa master کاهش رتبه الکسا با نرم افزار alexa master

نوشته شده توسط : saeed eshaghzadeh

مدیر وب سایت عصر اطلاعات به نشانی کوتاه شده : i32.ir

سایر مطالب مرتبط با کاهش رتبه الکسا با نرم افزار alexa master

تاریخ : شهریور ۱۴, ۱۳۹۳ ساعت : ۵:۱۳ ب٫ظ
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
Digg* twitter* Facebook* cloob* Delicious* Stumble Upon* Google Reader* Google plus* Facenama

تذکر مهم : کاربران گرامی لطفا درصورتی که سوال مهمی دارید و از تلگرام استفاده نمیکنید
و یا اینکه میخواهید با ما در ارتباط باشید از طریق بخش پشتیبانی آنلاین ما که آیکون گرد و شبیه پاکت نامه دارد در سمت راست پایین سایت ارسال پیام کنید
و به شماره 09156581492 اسمسی مبنی بر سوال مهمی دارم لطفا جواب دهید ارسال نماید تا به سرعت به شما پاسخ دهیم

کلیه مطلب سایت سئو 6 متعلق به مرکز نرم افزاری عصر اطلاعات است لذا از کپی آنها بدون لینک به مطلب اصلی خودداری نمایید