سئو 6
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

برای مشاهده لیست علاقه مندی ها وارد شوید!

مشاهده محصولات فروشگاه

سوالات متداول در خصوص محصولات و خدمات سئو 6

1- آیا در پکیج آموزش سئو 6 تمامی مقدمات و جزئیات سئو آورده شده است؟

خیر، تمامی جزئیات سئو در تمام وب هم شاید پوشش داده نشده باشد تا کنون و خیلی از موارد سئو تجربه محور است اما ما سعی می کنیم با ارائه چک لیست و همراهی شما مشکلات شما در حوزه سئو را پوشش دهیم.

2- آیا پکیج آموزش سئو شما برای افراد مبتدی هم خوب است؟

بله، به این خاطر که ما در آن از مقدمات و مراحل آغازین هم صحبت کرده ایم و در کانال تلگرامی سئو 6 نیز تک تک مراحل را به خوبی توضیح دادیم.

3- آیا در پکیج آموزشی سئو 6 از مشاوره سئو هم می توانیم استفاده کنیم؟

بله ما به همراه پکیج آموزشی سئو 6 علاوه بر ارائه کلی محتوای مفید در قالب ویس و ویدئو به شما ایرادات سایت شما را نیز گزارش می دهیم.

4- آیا چک لیست سئو شما تمام ایرادات سئو سایت را گزارش میدهد؟

تمام ایرادات سئو یک وب سایت را در حال حاضر هیچ ابزار آنلاینی هم نمی تواند کامل پوشش دهد و گزارش دهد، اما ما در سئو 6 در ارائه چک لیست سئو با استفاده از ابزار های مختلف و چاشنی تجربه سعی در ارائه گزارشی جامع و کامل داریم.

5- چرا قیمت های سئو 6 نسبت به سایر وب سایت های سئو مناسب تر است؟

سئو 6 به این خاطر که خدمات خود را بیشتر به صورت مشاوره ای و پروژه ای عرضه می کند توانسته در هزینه های تولید محتوای آموزشی صرفه جویی کند، و تا اطلاع ثانوی ما قصد افزایش قیمت محصولات آموزشی سئو خود را نداریم.

6- چگونه از کیفیت خدمات سئو 6 مطمئن شویم؟

شما می توانید هزینه خدمات سئو را به صورت گام به گام پرداخت کنید و هر زمان که گمان کردید خدمات سئو 6 برای شما فایده ای نداشته می توانید از ادامه کار منصرف شوید.

0