درباره ما

سعید اسحاق زاده مدیر عصر اطلاعات

درباره تیم سئو 6

سئو 6 با هدف خدمت رسانی به کاربران عزیز جهت سئو بهتر و ارزانتر سایت های وردپرسی در 20 آذر 1394 رسماً راه اندازی شده که سئو آن توسط وب سایت عصر اینفو و مرکز خدمات نرم افزاری عصر اطلاعات انجام گرفته است.

این صفحه را تا انتها مطالعه کنید ضرر نمی کنید (…اگر وقتشو دارید…)

وب سایتی که در حال مشاهده آن هستید تحت عنوان سئو 6 با هدف رشد آموزش های سئو کاربردی و خدمات مشاوره سئو راه اندازی شده است و جزو وب سایت های مرکز نرم افزاری عصر اطلاعات است.

در زیر تصویر پروانه کسب یا مجوز اصناف مرکز نرم افزاری عصر اطلاعات را می بینید:

جواز کسب عصر اطلاعات

عصر اطلاعات نیز در سال 1389 تاسیس شد و بعد از 4 سال از تاسیس وب سایت های عصر اطلاعات به طرق مختلف و در زمینه های مختلف علی الخصوص سئو فروش و خدمات خود را رسما آغاز کردند و بهتر است بگوییم پس از سه سال و دو ماه ما اولین مشتری آنلاین خود را کسب کردیم.

پکیج سئو

همانطور که می دانید تیم ما در سئو و مشاوره سئو برند های بسیار زیادی همکاری داشته که از نام بردن برخی از آنها بخاطر شاخص بودنشان معذوریم اما چند مورد از برترین برند هایی که سئو 6 در سئو آنها نقش داشته است به شرح زیر است :

لیست برخی از وب سایت های منتخب که توسط تیم سئو 6 طراحی، سئو و یا مشاوره سئو شده اند :

در سئو 6 هدف ما ارائه خدمات با کیفیت تر سریع تر ارزان تر و کلا متفاوت تر سئو به وبمستران وردپرسی است.

سعید اسحاق زاده سئو

اینجانب سعید اسحاق زاده کارشناس فناوری اطلاعات و مدیر مرکز نرم افزاری عصر اطلاعات و وبسایت سئو 6 هستم.

از سال 1391 تجربه آزاد کاری سئو وردپرس و وبلاگ را دارم، همچنین تجربه تدریس سئو و وردپرس در دانشگاه های مختلف را داشته ام.

تیم سئو 6 چند نفره است؟

تیم سئو 6 در حال حاضر تشکیل شده از 4 نفر که به غیر از مدیر که بنده هستم، دو نفر خانم مهندس حسینی (تولید گر محتوای وب سایت عصر اطلاعات) و خانم جاوید، که ما را در امر سئو خارجی و ترجمه و تولید محتوا همراهی می کنند و مهندس اسدی که در بحث دیجیتال مارکتینگ امور مربوطه را انجام می دهند.

تشکیل تیم سئو 6 از دانشگاه و همکلاسی های ما کار ساده ای بود البته خیلی از دوستان نیز در دوره های مختلف برای ما به صورت پروژه ای و پاره وقت امور مفیدی را انجام دادند که جا دارد نامی هم ببریم از دوست عزیزمون مهندس محسن امیری عزیز که ما را در سوشیال مدیا کمک کردند.

فراز و نشیب های تیم سئو 6 در این 6 سال فعالیت حرفه ای چه بوده؟

خوبی سئو 6 این بود که وقتی آن را افتتاح کردیم 9 ماه از جذب اولین مشتری ما گذشته بود و این وب سایت را بر پایه دانش 7 ساله مدیریت وبلاگ و وب سایت و سئو کاری خود بنا نهادیم و خدا رو شکر تا قبل از افتتاح سئو 6 تجربه های لازم را کسب کرده بودیم.

اولین وب سایت رسمی ما در سال 1391 تاسیس شد و ما توانستیم بعد از دو سال یا بهتر است بگوییم یک سال و دو ماه فروش رسمی خود را شروع کنیم و آن هم فروش آپدیت نود 32 و یوزرنیم های تریال و نه کامل

تجربه اول ما در فروشگاه عصر ایست موجب شد تا این راه رو تا رشد بیشتر پیگیری کنیم و به سئو 6 و… برسیم.

در سال 1394 کار سئو 6 حسابی بالا گرفت و تقریبا میشه گفت دیگه ترجیح ما این شد که کمتر پروژه بگیریم و بهتر سرویس دهی کنیم.

در سال 1395 اولین مشتری خود را از استرالیا و کشوری غیر از ایران جذب کردیم و وب سایت های ایشان را سئو کردیم و مشاوره های سئو لازم را به ایشان انجام دادیم.

بعد از آن و بلافاصله مشتری بعدی از استرالیا توسط همان مشتری اول معرفی شد و کار ادامه پیدا کرد تا اینکه مشتری بعدی ما از آمریکا با ما تماس گرفت و کار ایشان را نیز انجام دادیم و همینطور در این 6 سال و 10 ماه از ابتدای سال 1393 حسابی درگیر پروژه های مختلف بودیم.

با کلیک بر روی تصویر زیر ویدئو مشتری ما در استرالیا را ببینید :

اعلام رضایت مشتری از سئو 6

نکات بسیار مهم برای افرادی که می خواهند تازه وارد کسب و کار سایت و راه اندازی وب سایت شوند

اگر قصد راه اندازی یک وب سایت و کسب درآمد از یک وب سایت را دارید بهتر است به چند نکته زیر توجه کنید (نکاتی زیر بنا به تجربه 8 یا 9 ساله ما در این حوزه از مهم ترین نکات برای تازه کاران است):

  1. سعی کنید حداقل مبتدی ترین موارد مورد نیاز سایت خود را یاد بگیرید.
  2. سعی کنید همیشه یک مشاور خوب برای وب سایتتان پیدا کنید و از او بهره ببرید.
  3. سعی کنید در انتخاب دامنه و هاست به شدت دقت کنید و از شرکتهای معتبر و شناخته شده هاست و دامین بخرید و هر دامینی را نیز نخرید (در کانال اینستاگرام سئو 6 در این خصوص بیشتر توضیح داده ایم.)
  4. سعی کنید یک برنامه مدون و مشخص داشته باشید برای مدیریت و بروزرسانی وب سایتتان.
  5. سعی کنید هر روز و در هر عملی که بر روی سایت انجام می دهید تفکر و حساب کتابی داشته باشید که بتوانید از آن دفاع جانانه کنید.
  6. از همان ابتدا با یک هدف گذاری مشخص و مستحکم کار رو شروع کنید.
  7. نا امید نشوید تلاش کنید همیشه میشود موفق شد.
  8. خود را همه چیز دان و مسلط به تمام امور ندانید(همیشه ممکن است نکات و ایراداتی در وب سایت شما موجود باشد که منجر به افت رتبه سایت شما شود و شما بهتر است آنها را بپذیرید.)

آدرس مرکز نرم افزاری عصر اطلاعات در نقشه گوگل را در زیر می بینید و همینجا جا دارد در خصوص آدرس توضیحاتی بدهیم :

✅✅✅چقدر خوب است آدرس واقعی کسب و کار ها در وب سایت ها با افتخار درج شوند و از اینکه ما در شهرستان کار می کنیم و نمی خواهیم مشتری ما را شهرستانی فرض کند ترسی نداشته باشیم✅✅✅

آدرس فیزیکی دفتر عصر اطلاعات با افتخار به دور از شلوغی های شهر های بزرگ تهران و… در خراسان رضوی شهرستان تربت حیدریه – میدان مرکزی – خیابان مطهری – مجتمع تجاری قائم (عج) – طبقه منفی یک – واحد 17

اوه! نتوانستیم جای گذاری فرمت را انجام بدیم.